Вашето експертно мнение за Априлци Нет

adriana

New Member
Здравейте, в края на миналата създаох с голямата подкрепа на Предпримач, сайта Априлци нет , базиран на Joomla. В началото домейна бе на латиница /www apriltsi net/, но след дълго четене и ровене в нета реших да взема и кирилският еквивалент -/www априлци net/ . И така домейна на латиница остана паркиран, а главния е Кирилския.
Искам Вашето мнение като цяло, мнения, препоръки, и най- вече за сео оптимизацията, какво би ми помогнало.
Възможно ли е гоогле да приема като copy/paste съдържанието на паркирания домейн?
Благодаря Ви за вниманието, с уважение Адриана
 
От: Вашето експертно мнение за Априлци Нет

Много приятен сайт.Но някои от текстовете трябва да се преправят.Примерно този за ''Термодвойка''..Някои изречения звучат все едно са преработени с гоогле транслейт.
 
От: Вашето експертно мнение за Априлци Нет

Много приятен сайт.Но някои от текстовете трябва да се преправят.Примерно този за ''Термодвойка''..Някои изречения звучат все едно са преработени с гоогле транслейт.
Благодаря Ви...., само да уточня че секцията за Априлци Арт моля творците сами да се представят по някакъв начин, защото не разбирам много от изкуство, а и хората тази сфера са малко обидчиви на тема изкуство, за това ги моля сами да се представят...
 
От: Вашето експертно мнение за Априлци Нет

Добре изглежда сайтът, малко бавно ми го зарежда обаче :(
 
От: Вашето експертно мнение за Априлци Нет

Благодаря Ви..., това мисля че е от фейсбук кутията, тук във форума четох, че взимала над 1 мб при зареждане.......
 

Горе