Вашия хотел/заведение в туристически портал

fifi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Ако имате хотел, къща за гости, заведение или предлагате услуги в сферата на туризма, имате възможност да добавите информация за него в нашия туристически каталог.

От вас се изисква следната информация: адрес (на хотел, заведение... и т.н.), телефон за връзка, цени, кратка информация 2-3 изречения), снимки на хотела/заведението (препоръчителни размери 620x330)..., имейл за връзка и официален сайт, в който представяте услугите, които предлагате (ако разполагате с такъв). Ние ще използваме предоставената информация, оформяйки я по удобен за ползване от потребителите начин.

Ние ще изготвим за вас "туристически профил", който ще бъде видим в съответната категория, както и под всяка забележителност, населено място и обекти, в близост до вашето заведение/хотел.

Какви са предимствата:

На първо място изключително ниска *промоционална цена - само:

  • 29лв за добавяне на Вашия хотел;
  • 19лв за добавяне на Вашето заведение;

Еднократно заплащане на такса - текущата оферта включва добавянето на вашия хотел/заведение, както и информация за него в нашия туристически портал като тя остава за постоянно - не се налага да заплащате месечна или годишна такса.

За да получите информация относно сайта се свържете със мен на лично съобщение - тук, в predpriemach.com.

Плащането се извършва предварително като оформянето на профила става в рамките на 3 работни дни (след получаване на цялата нужна информация).

>>>Очаквайте скоро много подобрения и промоции - този път за банер реклама.

*Посочената цена е временна - промоционална и валидна само за потребителите на predpriemach.com.
 
От: Вашия хотел/заведение в туристически портал

Здравей, искам линк както и посещения на лично.
 
От: Вашия хотел/заведение в туристически портал

И аз искам линк и посещения на лично.

P.S. Макар че, тотално не виждам смисъл да се крие тази информация...
 
От: Вашия хотел/заведение в туристически портал

Здравейте, веднага щом от хоста си оправят проблема и пуснат сайта, ще ви изпратя информация на лично.

Благодаря за проявения интерес и се извинявам за забавянето.


P.S. Макар че, тотално не виждам смисъл да се крие тази информация...

Така е няма смисъл. Ще бъде обявен домейна тук до няколко седмици, просто имам още малко работа по сайта, която ми се иска да свърша преди да го обява. :)
 
Последно редактирано:
От: Вашия хотел/заведение в туристически портал

Отговорих на всички.
 

Горе