Вграждане на хороскоп в сайт?

djindjifil

New Member
От къде аджеба да взема хороскоп за вграждане? Отварям милиони сайтове за хороскопи, имат дневен хороскоп и го извличат от някъде, но за жалост единствения вариант, който бях намерил спря да работи.

Благодаря предаврително ако някой колега удари едно рамо.
 
От: Вграждане на хороскоп в сайт?

Днес точно това имах предвид, че спря да работи за известно време. Интересно ми е ако наситина спре да работи за по-дълго, какви алтернативи има?
 
От: Вграждане на хороскоп в сайт?

При мен излиза на маймуница и в двата варианта (utf-8 и cp1251), които са предложили на кодировката, а сайта си ми е на utf-8. Не знам къде е проблема, тъй като и директно като заредя скрипта в браузъра, също излиза прецакано. Помолих и други хора да проверят, при тях е същото. Изкарвам го с iframe, но явно това е без значение щом и директно не става. Единствено 1 или 2 варианта и то с Chrome излизат на кирилица, с останалите е неразбираемо. Писах на сайта им евентуално за решение в моя случай, ако е възможно.
 
От: Вграждане на хороскоп в сайт?

При мен си работи нормално в момента.
Иначе алтернатива на БГ, поне аз, досега не съм намерил.
 
От: Вграждане на хороскоп в сайт?

При мен в момента излиза нормално, въпроса е че на моменти като днес спира и става страшно..
 
От: Вграждане на хороскоп в сайт?

това не работи колкото и да променят кода, поне при мен никога не е ставало
 
От: Вграждане на хороскоп в сайт?

Аз го направих като инсталирах плъгин за WP с име iframe, създадох нова страница и така съответния код (страница) се показва чрез iframe в моята. Но не излиза на кирилица с всички браузъри и не знам от какво зависи това. Ако при мен с мозила излиза на маймуница, при друг е на кирилица, обратно експлорърите се разминават, при хрома май се получава без значение кода.. с прокси пък е същия ужас - с питанки. Няма оправия според мен, какви ли не варианти пробвах..
 
От: Вграждане на хороскоп в сайт?

При мен работи на пушка и на локалхост. Няма яд с кирилицата и кода си се разполага супер удобно където и да е по кодовете на витгетите. Явно в ифрейма е проблема - пробвай "ръчно" да го бацнеш някъде
 
От: Вграждане на хороскоп в сайт?

Ето намерих друг, не съм го пробвал http://lamqta.com/horoskop-za-sayt-blog/horoskop-za-vashiq-sayt-blog

Да, последно него сложих за тест. Той става за всички браузъри, но пък текста му е малко повече и ми удължава страницата с прекалено линкове по него. Ей Това ме кефи също, но и то ми излиза не винаги на кирилица.

При мен работи на пушка и на локалхост. Няма яд с кирилицата и кода си се разполага супер удобно където и да е по кодовете на витгетите. Явно в ифрейма е проблема - пробвай "ръчно" да го бацнеш някъде

В widget може и да работи, но на page не става. Може би ще стане на всяка страница като го мушна в кода, но wp има визуален и html редактор.
 
От: Вграждане на хороскоп в сайт?

PHP Code for posts изтеглих този плъг ин за WP , и с него мяташ кода където искаш (страници,постове,категории...) и си готов нямам проблеми с кирилицата!
 
От: Вграждане на хороскоп в сайт?

Много интересна тема
пуснах си и аз хороскопи на няколко сайта
при мен работят на Joomla
Как поставих кода
използвах това

сега го открих работи найстина
Благодаря ви за темата
 
От: Вграждане на хороскоп в сайт?

PHP Code for posts за WP
Мерси, това наистина решава проблема с кирилицата. Обаче единия хороскоп ми го извежда в таблица и големи разстояния. Но това сигурно е бъг с моя цсс някъде.
 
От: Вграждане на хороскоп в сайт?

ако говориш за първия където са само иконки и трябва да цъкнеш на зодията, за да ти излезе хороскопа и на мен ми прави дерт, но пък другите всичките ги подкарва
 

Горе