Вдигат осигуровките с 3% за да ги налеят в НЗОК

От: Вдигат осигуровките с 3% за да ги налеят в НЗОК

Според мен това е един от най-важните проблеми, които трябва да оправи правителството. Именно как да се справят с източването на социалните помощи и изхранването на напастта, която ще погуби България след по-малко от 10 години.
 
От: Вдигат осигуровките с 3% за да ги налеят в НЗОК

Аз съм решил един ден като взема властта да ги навра всичките тия по трудови лагери. Това е огромна работна ръка и всичко ще светне, па и така се става човек в крайна сметка, а не само да висят по кофите и в кръчмата. А нашите си мислят, че образование им липсвало и щели да се интегрират, да бе да. Първо бой, докато станеш човек, чак тогава образованието да се цивилизоваш вече :) Неможе да хванеш маймуна и да я пратиш директно на училище - не става.
Така и така се оплакват, че няма работа - ще копат канали, ще чистят улици, всичко де що има такава работа... Трябва обаче да е организирано, а не всеки да се спасява по отделно и ако иска, както сега.
Ама сега нали сме много ларж и неможе така да се подхожда с хората, щото не е "европейско" :)
 
Последно редактирано:
От: Вдигат осигуровките с 3% за да ги налеят в НЗОК

Абе не е европейско ама Франция им плати по 150 ЕВРО за да се изнесят доброволно от Франция ...
 
От: Вдигат осигуровките с 3% за да ги налеят в НЗОК

с лагери няма да стане, с бой може, но трябва да е по три пъти на ден, ама ще има големи разходи за биячи и за пръчки ...

трябва да им се спрат всякакви пари:

- никакви пари на никого, махат се т.нар. "детски", 35 лева/месец са нищо, но за манго 6 х 35 са си двеста лева чисти
- няма социални помощи за бедни/неработещи, само за освободени от работа
- който не докаже доход за изминалите 12 месеца му се вземат децата и ги дават за осиновяване, включително и в чужбина по улеснена процедура
 
От: Вдигат осигуровките с 3% за да ги налеят в НЗОК

с лагери няма да стане, с бой може, но трябва да е по три пъти на ден, ама ще има големи разходи за биячи и за пръчки ...

Може да им се осигури работа като им се плати да се бият взаимно :)
 
От: Вдигат осигуровките с 3% за да ги налеят в НЗОК

Може да им се осигури работа като им се плати да се бият взаимно :)

манго за по-малко от 50лв. не се хваща да работи, 3 по 50 колко прави на ден ?
 

Горе