Продава се: Верифицирани Gmail и Facebook профили

iliqnktz

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте, отдавна не съм пускал тема в този раздел, но реших да погледна какво имам в наличност и да разчистя малко.

Продавам следните потвърдени с реален телефонен номер профили:

[ПРОДАДЕН]
Мъжки Фейсбук профил

Година на регистрация: Март 2019
Приятели: 0 - 3
Снимки в профила: 0
Верифициран с телефон: Да (реален номер)
Наказания: Няма
Цена: 5 Евро
Начин за разплащане: PayPal или Еконт

[ПРОДАДЕН]

Gmail профил

Година на регистрация: Ноември 2017
Верифициран с телефон: Да (реален номер, а не виртуален)
Наказания: Няма
История: Да, използван главно за услугата Adsense
Цена: 15 Евро 7.5 евро
Начин за разплащане: PayPal или Еконт

Слагам и този тук профил като бонус, ако някой има интерес.

[Наличен]
Instagram профил

Година на регистрация: Ноември 2017
Верифициран с телефон: Не (при заявен интерес за покупка, ще го потвърдя)
Наказания: Няма
Снимки / постове: 45
Последователи: 188
Бонус: Към профила върви и архив от 248 снимки.
Цена: 10 Евро 3 евро
Начин за разплащане: PayPal или Еконт

Цените съм ги калкулирал спрямо факта, че нямам наказан профил досега, нито проверки на документи и т.н. Всеки купил профил от мен е останал доволен, независимо дали е купил профил на 1 месец или 1 година и повече. Всички профили ги потвърждавам с реални номера, а не виртуални, до които имат достъп трети страни!
 
Последно редактирано:
Не искам да подбивам цената или нещо такова, но защо един гмейл би струвал 30лв? Цената на единичен верифициран gmail с телефон в момента е около $0.20 - $0.30 https://nimb.ws/EdcP0Y .
 
Не искам да подбивам цената или нещо такова, но защо един гмейл би струвал 30лв? Цената на единичен верифициран gmail с телефон в момента е около $0.20 - $0.30 https://nimb.ws/EdcP0Y .

Да прав си, но донякъде. Повечето мейли са регнати в чужди държави и най-често с публични виртуални номера, което са все предпоставки да срещнеш неприятности, ако ги купиш. Отделно аз продавам мейл с история на акаунта, ползвал съм го за лични нуждни и продукти на Гугъл, не е стоял просто в прахта.

Разбира се цената винаги може да я коментираме, стига да има сериозен купувач, защото имаше интерес от 1 потребител, но уви влиза 1 път в денонощието и не ми отговаря.


В сайта показан от теб гмейл от 2017 неверифициран струва между 2.50 и 5 долара, както и не виждам да има каквото и да е история, оставен да лови прах. Разбира се всеки преценява сам, но аз съм решил да пусна този мейл за тези пари, ако някой има желание да пише насреща съм!

Поздрави!

Едит: Нови цени !
 
Последно редактирано:

Горе