Вери як проблем с гугле мапс

copypaster

Active Member
Яката каша стана. Знам че е тегаво ама някой ако е адски в час с гугле картите нека хелпне и господ здраве ще му дава и гуго много трафик :rolleyes:

На локалхост няма ядове никакви - отбелязвам обекта с точните координати, приближаването и адреса и всичко е ток - обекта си се показва коректно и при карта и при сателит и хибрид
На сървър обаче става мазалото. Засича пак така точните координати (виждам го в кода), но не показва обекта коректно на картата. Дава едно отклонение с поне 200-300 километра и абсолютно винаги случайно или не там където няма и грам снимка.

Ае са де :)
 
От: Вери як проблем с гугле мапс

Не ми е ясно - каква снимка?
 
От: Вери як проблем с гугле мапс

Бре, то можело и да питаш освен акъл да даваш Copypaster-e :)
 
От: Вери як проблем с гугле мапс

Ми където не са снимали детайлно смисъл, а само "нашите планини зелени", чукари, пущиняци и тн - тоест поне от киломвтър височина. Почти на някакъв блокаж ми прилича...
 
От: Вери як проблем с гугле мапс

Питам си профилактично :)

Но определно повече акъл давам :D
 
От: Вери як проблем с гугле мапс

Да бе, то кой колкото има, някои го продават а другите го подаряват защото няма кой да им го купи :) айде наздраве и лека вечер :beer:
 
От: Вери як проблем с гугле мапс

Значи да спра да чета форума, така ли :D :D или само секцията "пазар" да гледам :D
 
От: Вери як проблем с гугле мапс

Дай да видим за какво иде реч.
Че, както се казва, боба го насях вече, и няма.
 
От: Вери як проблем с гугле мапс

Твърде много враг гледа :) От толкова много гледане ииии накрая нема да остане нищо за пипане :D
 

Горе