Вече има нови наказания !!!! :)

Статус
Not open for further replies.
От: Вече има нови наказания !!!! :)

някой за убийство на човек лежат по 5-6г.
за изнасилване дали дават и колкото дават за насилие над животно
аре да пооправат и другите наказания неможе хора с 15 висящи да се разхождат свободно или да ги пускат предсрочно за добро поведение

кви убийства, кви изнасилвания бре човек! аз бих гласувал по 10 години пандиз за половината зъболекари от училищните ми години!

трябваше да стана на 30 години дърто магаре (навремето) за да разбера, че нерв се вади с упойка и точно за 10 минути! а като ученик ме тормозиха с по 3-4 едночасови процедури с лекарства, та амалгами, та глупости и как болеше - не е истина!!! после разбрах, че за всяка процедура училищните зъболекарки получават "точки" + упойката я спестяват, понеже е скъпа и после я продават под масата!

след това (за куриоз) отново попаднах при зъболекарка от "старата генерация", която ми взема здравето, майна!!! хем и бях казал как точно искам да ми извади нерва! а на въпроса "какво точно ми направи ма, че виждам звезди посред бял ден?" получих отговор в три части:
1) ударих ти "полумортална" упойка щото "морталната" свършва!
2) от "морталната" упойка венецът се надува, пуска кръв, и аз нищо не виждам!
3) ако пациента нищо не усеща - аз как ще му намеря нерва?

абе аз си бях виновен - първо нищо не бях усетил от инжекцията - обикновено се чува гаден скърцащ звук (все пак ти дупчат много твърда тъкан с иглата) второ след 10-15 минути все още не усещах нито "лъжеподуване" нито нищо....

а кажете кой е по-садист - тоя, дето му е терсене целия ден, и си го изкарва на някое куче, като го смила от бой, или тоя дето за да спести 10-15 лева, пренебрегва Хипократовата клетва и после като оплеска работата с пациента вика "ееее ми стават и такива работи понякога"

P.S. доколкото чух, пича дето резнал краката на кученцето е бил селски касапин, нали? а по селата касапите са обикновено (по съвместителство) и ветеринарни лекари! и пак си дойдохме на думата!
 
Последно редактирано:
От: Вече има нови наказания !!!! :)

пусни снимки малко да позяпаме мили клипче ак оси снимал ... :)

Мъжко е деба и викам дай да не документирам, че ше ми излезне име.
Ама ако намеря некое женско около блока ше снимам :)
 
От: Вече има нови наказания !!!! :)

кво си дойдохме на думата бе братле тоя ако го хвана за 10-тина минути ще го смачкам...

не краката мад*те ще му клъцна ;)
По-скоро ще стане обратното. Едва ли ще му трябват повече от 10 секунди, за да се справи с един недорасъл малоумник с тъп поглед и голяма уста.
 
От: Вече има нови наказания !!!! :)

По-скоро ще стане обратното. Едва ли ще му трябват повече от 10 секунди, за да се справи с един недорасъл малоумник с тъп поглед и голяма уста.

в 10-ката :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе