Вече съм напълно отчаян !

yMladenov каза:
Митака каза:
Ако питате мен, нито дизайнерът, нито оптимизаторът биха продали една бройка от своя продукт. Ще продаде този, който има (интернет) маркетингови знания. Защото най-важен елемент от сайт е рекламният текст.

Стига разгадаване на митове :)

хахах Митака ни финишира! :)
Така е наистина. Макар, че сега имам проблеми със статиите за сайтовете ми. Свикнал съм да пиша само рекламни текстове и сега всичките ми статии звучат като запис на WS Teleshop. :lol:

:lol: :lol: :lol: , по принцип трябва да си малко луд, за да мислиш оригинални работи... понякога и най-голямата простотия би привлякла вниманието на хората :roll: :lol:
 
Moko каза:
:lol: :lol: :lol: , по принцип трябва да си малко луд, за да мислиш оригинални работи... понякога и най-голямата простотия би привлякла вниманието на хората :roll: :lol:
Но "най-голямата простотия" няма да ти продаде продуктите :wink: Затова четене на бизнес книги (особено тези на Harvard Business Review) за печеливши рекламни текстове и успешни бизнес комуникации е изключително важно, когато целите печалби. Привличането на внимание в интернет не е трудна задача - платено рекламиране и оптимизация за търсачки привличат тези таргетирани клиенти, които трябва да убедите да закупят продукта.
 
Митака каза:
Ако питате мен, нито дизайнерът, нито оптимизаторът биха продали една бройка от своя продукт. Ще продаде този, който има (интернет) маркетингови знания. Защото най-важен елемент от сайт е рекламният текст.

Стига разгадаване на митове :)


Митак не съм съгласен с тебе. Ти имай сайт с хубав рекламен текст, направи си хубав сайт, не се занимавай с СЕО и бъди на 450 място в Гугъл, а някой без много много хубав сайт и текст , да е на 5 место в Гугъл и да продава с 30-50 $ под конкурентите в първата десетка... да видим кой продава тогава. Аз съм виждал изумително направени страхотни сайтове на мой конкуренти. По всички правила на дизайна и рекламния текст. Ама ги няма в първите 100 на Гугъл и съм сигурен че на всеки мой 100 поръчки те едва ли правят и 1. А цените им са уникали (ниски). Не мога да ги бия по цена не знам кво да стане..... Ама не ме притесняват ни най млако :))) ясно защо. Щото никой не ги знае.
 
Ти си толкова просто лапе че си немаш на идеа.... немам думи за тебе ти си едно лайно чесно ти казвам когат земеш прайж бизнес от нета ми пиши на ЛС ма едвали такива лапета кат тебе ше стане нещо...
 
Gotovski каза:
Ти си толкова просто лапе че си немаш на идеа.... немам думи за тебе ти си едно лайно чесно ти казвам когат земеш прайж бизнес от нета ми пиши на ЛС ма едвали такива лапета кат тебе ше стане нещо...
На кого говориш?
 
Gotovski каза:
Ти си толкова просто лапе че си немаш на идеа.... немам думи за тебе ти си едно лайно чесно ти казвам когат земеш прайж бизнес от нета ми пиши на ЛС ма едвали такива лапета кат тебе ше стане нещо...
Странен коментар ??? Да не е за някоя друга тема или пък ЛС ??
 
cybervn каза:
Gotovski каза:
Ти си толкова просто лапе че си немаш на идеа.... немам думи за тебе ти си едно лайно чесно ти казвам когат земеш прайж бизнес от нета ми пиши на ЛС ма едвали такива лапета кат тебе ше стане нещо...
Странен коментар ??? Да не е за някоя друга тема или пък ЛС ??

за тоз дето е постнал темата!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
Gotovski каза:
Ти си толкова просто лапе че си немаш на идеа.... немам думи за тебе ти си едно лайно чесно ти казвам когат земеш прайж бизнес от нета ми пиши на ЛС ма едвали такива лапета кат тебе ше стане нещо...

Доста грубичко. Целта на форума е да стимулираме младите а не да ги отчайваме. От всеки може да стане нещо - стига желание да има човек и ТЪРПЕНИЕ
 
Колкото и да звучи банално и тук важи правилото:

Правилно, постепенно, постоянно!
 
мога ли отнякъде да прочета информация за сео-тата на български
защото английския, особено този компютърния, не го разбирам добре
или на руски пак става
 
ами прегледаи по старите теми за в секицята за оптимизация за търсачки

Иначе по темата (горе долу :)) относно това което е важно. Нужен е баланс между сеото, дизаина и сеилс копито иначе саита няма да върви
 
Gotovski каза:
Ти си толкова просто лапе че си немаш на идеа.... немам думи за тебе ти си едно лайно чесно ти казвам когат земеш прайж бизнес от нета ми пиши на ЛС ма едвали такива лапета кат тебе ше стане нещо...

Макар и да съм нов бях останал с добро впечатление за теб (от постовете ти).. непонятни са ми дървари от теб. Дето са почнали направо от върха. Колко типично на един човек като му потръгне нещо да се забрави и (естествено) да натяква на новаците колко са зле. Ти от къде си тръгнал бе? Селяк. :roll:

п.п. Много съм разочаровен, че все още има хора като теб, наистина.
 

Горе