Вече съм напълно отчаян !

eltanculo

New Member
Хора, здравейте. Вие сте моята последна надеждата. Опитах един милион неща да изкарам пари от интернет и никога не успявам, затова много ви моля помогнете ми. :cry: :cry:
Първо опитах Cash Fiesta. Нямаше резултат. След това 2 месеца се занимавах с Google AdSense, после един приятел ми каза за bux.to, но ми каза, че трябва регистрация в paypal. Няма проблем казах аз. Обиколих сички банки и си направих 20 дебитни и кредитни карти но така и не успях да се регна с paypal-ла. Ще съм ужасно благодарен на човек който отдели от времето си за мен. ще съм му много благодарен ако ми пише на skype : teredex или просто пише тук ... много ви моля помогнете ми да се регна в paypal и ми кажете да ли bix.to дават парите а не е поредната измама ... надавам се на човешка помощ :cry: Ако bux.to е измама кажете ми един сайт в с който ще мога да си изкарвам по някви пари. Не искам да ставам милионер но по 100/150 лева на месец ... направо ще съм много ви благодарен

Благорадя ви за отделеното време ... :(
 
:shock: :shock: Е ти какви карти изкарваш за Пейпал :shock: :shock:
Изкарай си една дебитна Visa Electron и няма да имаш никакви проблеми :D
 
Имам дебинта карта на ОББ ( VISA ELECTRON ) , в нея има пари. но немога да я регистрирам. Когато я издадох ми казаха, че може само лева да се вкарват в нея и сметнах че 5 лева ще стигнат за 1.50 евро и ми излиза няква грешка :cry: .

We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. Please also make sure your credit card billing address matches your PayPal street address.

Ето това ми излиза когато се опитам да си регна картата.

И друго се сетих : Вчера ми пратиха нова карта на AMERICAN EXPRES, но незнам какво да правя нали ако тегля от нея после ще трябва да ги вращам тия пари и може да тегля от нея парите който са ми дадени от bux.to без те да се смятат за теги от кредита ? :(
 
направи си карат виза електрон на банка ДСК. Аз тя ги изплзвам но не си слагаи много пари там. Те са пълни идиоти. И се страхувам да държа много пари там че веднъж почти щях да си изпатя. Но те имат собствена система която е различна от борика.
 
Тия неща са пълни глупости, това което мога да ти препоръчам е

отиди в e-lance.com и прави пари като правиш накакви проекти, каквото и да знаеш ще ти е от полза, ако не знаеш нищо все ще намериш нещо, което да правиш там.
 
eltanculo каза:
Хора, здравейте. Вие сте моята последна надеждата. Опитах един милион неща да изкарам пари от интернет и никога не успявам, затова много ви моля помогнете ми. :cry: :cry:
Първо опитах Cash Fiesta. Нямаше резултат. След това 2 месеца се занимавах с Google AdSense, после един приятел ми каза за bux.to, но ми каза, че трябва регистрация в paypal. Няма проблем казах аз. Обиколих сички банки и си направих 20 дебитни и кредитни карти но така и не успях да се регна с paypal-ла. Ще съм ужасно благодарен на човек който отдели от времето си за мен. ще съм му много благодарен ако ми пише на skype : teredex или просто пише тук ... много ви моля помогнете ми да се регна в paypal и ми кажете да ли bix.to дават парите а не е поредната измама ... надавам се на човешка помощ :cry: Ако bux.to е измама кажете ми един сайт в с който ще мога да си изкарвам по някви пари. Не искам да ставам милионер но по 100/150 лева на месец ... направо ще съм много ви благодарен

Благорадя ви за отделеното време ... :(


Ако не ти е проблем може да ми звъннеш един телефон ще ти обясня. Повече от 4 години ползвам PAyPAL и все пак малко опит имам. Ще ти пратя тел на лично
 
Аз да кажа едно здрасти и от мен и че си добре дошъл във форума за онлайн бизнес. Еми като за начало може да попрочетеш някоя друга статия - там ще видиш как стават нещата, и да си създадеш сайт с юник контент, ако нямаш такъв, както личи и от последните постове и чрез блог се продава не лошо. :)
 
eltanculo каза:

хах, не се предавай. :wink: Пари от интернет се правят като не се предаваш. Аз самия не сам направил пари (все още), но не се предавам. :lol:
Според мен, ключово е да чаткаш малко html за да можеш да си направиш напълно статичен сайт(,а не с cms-и като джумла :? ), а после само ти трябва да избереш тема за, която ще пишеш във сайта си. Оттам нататък само си го регистрирай в google.com/addurl май беше... Рекламата в първите 1-2 месеца си я прави като обсъждаш неща, в които те бива. Помагай на хората. Допитвай се за мнението им относно сайта ти.(Говоря за обикновенните хора, не нас. :lol: )
После пусни една платена реклама и готово!

В крайна сметка: 1) статичен сайт; 2) популярност (входящи линкове и всичко до, което се докопаш); 3) платена реклама.

Всичко останало е на автоматик :wink:

п.п. Поправете ме ако греша.
 
Обясняваш го прекалено лесно. Според мен не е така. Имах възможноста да се чуя по телефона с E-Business и ми се стори доста по трудно. Той ми обясно, че майката му е четенето. Виж за другото с HTML мога да се справя. Но проблемът е PAYPAL.
Но както казваш ти не трябва да се отказвам. Пробвал съм какви ли не сайтове, но резултат няма. И на всичко от горе никой не ми вярва, че от интернет могат да се изкарват пари и само ме подиграват, че си губя времето, но аз знам, че това не е така и се опитвам да докажа на много хора че от интернет може да се изкарват пари ... е вярно всчко начало е трудно, но веднъж ако почна ... няма да се откажа.
 
Защо ако 100 души се опитат да изкарат пари от нет-а успяват само 5-10 от тях? Амо защото другите 90-95 се отказват когато стане трудно. Че то ако беше лесно щяхме да умираме от глад защото нямаше да има кой да пече хляба :)

Всичко това си е индивидуално за всеки. @E-Business ти е казал да четеш. Добре. Само трябва да разбереш дали ще има полза от това при теб. Аз съм се научил на X/HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, AJAX, ASP, DHTML без да чета книги. Отне ми време но практиката ми даде много повече от четенето.

Всъщност и аз тепърва започвам да се насочвам към партньорските програми и продажбите на стоки онлайн. И аз още не съм изкарал достатъчно за да взема първия си чек или карта но продължавам.

С 2 думи - ако не го правиш няма как да стане :)
Не се отказвай. Успех :)
 
Е добре няма ли да се намери един човек който да отдели 10/15 минути да ми обясни няколко неща. :cry:
И пак повтарям, че няма да се откажа!
Много моля хората който са взели пари от продажбите на стоки да ми драснат едно съобщение на или на ICQ : 208 905 662

Поздрави
 
eltanculo каза:
Обясняваш го прекалено лесно. Според мен не е така. Имах възможноста да се чуя по телефона с E-Business и ми се стори доста по трудно. Той ми обясно, че майката му е четенето. Виж за другото с HTML мога да се справя. Но проблемът е PAYPAL.
Но както казваш ти не трябва да се отказвам. Пробвал съм какви ли не сайтове, но резултат няма. И на всичко от горе никой не ми вярва, че от интернет могат да се изкарват пари и само ме подиграват, че си губя времето, но аз знам, че това не е така и се опитвам да докажа на много хора че от интернет може да се изкарват пари ... е вярно всчко начало е трудно, но веднъж ако почна ... няма да се откажа.

Проблемът НЕ Е PayPal !!! Pay Pal скоро влязоха в БГ. Ако не бяха влезли какво правим? отказваме ли се? не разбира се
 
Филип каза:
Защо ако 100 души се опитат да изкарат пари от нет-а успяват само 5-10 от тях? Амо защото другите 90-95 се отказват когато стане трудно. Че то ако беше лесно щяхме да умираме от глад защото нямаше да има кой да пече хляба :)

Всичко това си е индивидуално за всеки. @E-Business ти е казал да четеш. Добре. Само трябва да разбереш дали ще има полза от това при теб. Аз съм се научил на X/HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, AJAX, ASP, DHTML без да чета книги. Отне ми време но практиката ми даде много повече от четенето.

Всъщност и аз тепърва започвам да се насочвам към партньорските програми и продажбите на стоки онлайн. И аз още не съм изкарал достатъчно за да взема първия си чек или карта но продължавам.

С 2 думи - ако не го правиш няма как да стане :)
Не се отказвай. Успех :)

СЕО без четене не става. те хората са го измислили и са го написали. Просто трябва да се прочете. Практиката ще ти отнеме много повече време в случая. Ти сам го каза.
 
Филип каза:
Прав си, но нали знаеш, едно е да знаеш, друго е да можеш а трето да го направиш.

Прав си. Ама моята логика е че за да направиш - трябва да можеш. А за да можеш - трябва да знаеш :) А за да знаеш - трябва да четеш :). Поне при мен така протичат процесите
 

Горе