Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Тази тема е за начинаещи!



Здравей!

Ще се опитам да ти обясня колко е лесно и колко е хубаво :)

Започвам с "колко е хубаво" да имаш реклама в GOOGLE

Пример :


Първите три резултата си плащат на клик, техния сайт може да е от вчера но излиза на първа страница най-горе само и единствено заради това, че те имат акаунт в Google AdWords.
Регистрацията е много лесна и всеки с минимални познания ще се оправи. Сега най-вероятно се чудите колко ли пари струва? - Самата регистрация е Безплатна, това което ще плащате на месец е точно толкова колкото сами прецените! Рекламата ще се показва точно на определените ключови думи и ще води до където Вие поискате. Всяка една дума била тя високо конкурента и не толкова има определена от Гугъл цена на клик. Цените вървят от 0,03 до 0,99 ( това е пример за България, за чужбина е друго примера ).

Разбрахте ли нещо? Вие плащате само за КЛИКОВЕ и Плащате толкова колкото прецените! Разбира се, чичо Гугъл не е глупав и ако Вие искате да давате по-малко парички за клик, то рекламата няма да се показва толкова често или ще бъде не на първо място а на 2-3-то и т.н

Това е само ВЪВЕДЕНИЕ в нещата, опитвам се да Ви мотивирам да вземете 90лв и да пробвате сами!

Ако сте прочели внимателно ще се досетите, че щом имаме акаунт и реклами в Google AdWords то трябва да имаме и някаква сметка с която да плащаме. Връзва се кредитна/дебитна карта към профила.
Можете да направите Автоматично да се взимат парите или Ръчно.

Погледни тази снимка мисля, че ще бъде интересна за Вас:



Този акаунт е Регистриран на 18.09.2013 : Както виждате от карта VISA съм вкарал 35лв ( става много лесно и бързо )
Малко преди това, но можете и след има опция Добави Ваучер : Тук идва забавното, аз имам много ваучери и с радост за минимална сума ги споделям.
Ваучера които ще Ви даде 90лв го предлагам за 10лв - Вие ползвате 90 а сте платили дефакто 10лв

Самият ваучер обаче има изисквания - те трябва да бъдат стриктно спазвани за да получите парите. Но както казах по-горе ( Много е лесно )

Ето и изискванията :

Ваучера е за новосъздадени профили в Google AdWords™.
Да се въведе най-късно до 14-ия ден, считано от датата на създаване на профила в системата на Google AdWords™.
Ваучера може да се активира само за Google AdWords™ профили на които адресът за таксуване (billing address) е в България.
Необходимо първо да въведете промоционалния код в раздел "Таксуване" в своя AdWords профил.
За един профил в Google AdWords™ може да се използва само един ваучер.
Необходимо е да направите рекламни разходи на стойност 30 лв. в рамките на 31 дни, от въвеждането на ваучера.
Ваучера ще активира в рамките на 5 дни след, като натрупате горепосочените рекламни разходи.
Ваучера е валиден до : 31.12.2013

Сега досетихте ли се, защо съм вкарал 35лв е не съм взел направо 90лв - Да, това е малко кофти, но погледни реално на нещата.
Ти имаш сайт/магазин които се нуждае от реклама! - за 40лв - (30лв на Гугъл - 10лв на мен ) ще имаш реклама на стойност 120лв - не е зле ( едно добро начало да тестваш Google AdWords ).

Сигурно се чудиш, защо през целият ден имам примерно 5 клика или 20 или 60..
Това е защото аз си тествах цените на кл.думи понякога почвам с много ниска цена, тогава Google не ми пуска рекламата ( много рядко я пуска ) и няма как да събера пари, няма как и да ми вземи обаче :)

Погледни нещата в следващата снимка :



Както виждате с "Промоционален код: 393FKP3ELPJY9Y" аз се сдобих с нови 90лв към моя акунт и сега с радост си ги харча :)
ВНИМАНИЕ : това, че при мен 50клика са 2,50/3,50лв не означва, че при Вас ще бъде така - при Вас може да е по - малко ! може и да е повече - зависи от конкуренцията!

Мисля, да не пиша повече - а и ако бъда честен се изморих.

Ако имате въпроси или искате ваучер ми пишете в темата или на лично съобщение.

Успех!
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

Май е много дълга е темата :) малко хора я четат цялата.
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

Темата е силно актуална и заради това искам да се вижда :) - също е доста полезна за начинаещи!
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

Вдигам темата!
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

Отново вдигам темата - силно актуална е до края на годината!!!
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

Въпрос: Валиден ли е още този ваучер за реклама ?
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

Да - Всички ваучери които имам са валидно до 31.12.2013 !!!

Въпрос: Валиден ли е още този ваучер за реклама ?
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

Да - Всички ваучери които имам са валидно до 31.12.2013 !!!

До 31.12 трябва да изхарча 90-те лв ли , или до 31.12 мога да го закупя ?

Или по друг начин зададено: Ако го закупя сега и изхарча част от парите след 31.12 мога ли да изхарча другата част ?
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

Да, до 31.12.2012 важи самият ваучер за активиране... когато го активираш ( спазиш условията )
Няма лимит, за колко време да ги изхарчиш! Когато си искаш по - колкото си искаш.

В интерес на истината ще видиш, че бързо заминават :) времето лети

До 31.12 трябва да изхарча 90-те лв ли , или до 31.12 мога да го закупя ?

Или по друг начин зададено: Ако го закупя сега и изхарча част от парите след 31.12 мога ли да изхарча другата част ?
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

Тези дни ще си направя нов профил в Адуордс и ще взема един ваучер. Ще те питам да ми разясниш кое, как, къде се въвежда и прочие.
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

Всичко е доста просто и на БГ.. просто трябва да четеш какво щракаш :)

Тези дни ще си направя нов профил в Адуордс и ще взема един ваучер. Ще те питам да ми разясниш кое, как, къде се въвежда и прочие.
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

Време е да се размърдате :) Ваучерите важат до края на месеца!!!!!!!!
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

Имате ли ваучери от различни източници? Та да може да се прави кампания с тях. Имате ли наблщдение тези дни пак да затягат в тази посока Гугъл? Разлчни кредитни карти и ваучери от разл. източници.
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

При закупуване на 30 бр. месечно каква ще е цената? А ако ще е от 5 разл. източника?
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

За момента нямам налични.
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

А ще има ли скоро, имам интерес към предложението
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

1 ли искаш?

А ще има ли скоро, имам интерес към предложението
 
От: Вземи 90лв за реклама в google.bg : Най- добрата реклама

В момента имам няколко, ако искате пишете ми в скайп за да се разберем.
 

Горе