Виваком ТВ Отзиви.... ?

От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Няма значение на кой доставчик сте, сателитите са едни и същи :) Гледайте различните таридфи. И двата доставчика иматпакети, аз например ползвам много стационарния си телефон и затова избрах на Виваком, ако някой държи повече на високоскоростния интернет - Булсатком имат по-голяма оптична мрежа от тази на Виваком и могат да намерят повече клиенти за него.
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Самият дъжд нито може да спре сигнала, нито да размести чинията.
Не си съвсем прав, имал съм случаи при много плътна "пелена от дъжд", картината започва да прекъсва и се губи сигнала. Друг е въпроса, че такива дъждове са рядкост.

Забелязал съм, че в различните райони, градове и т.н услугата която предлагат големите компании е с различно качество. Ако някой каже, че е супер качеството, друг е на съвсем друго мнение.
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Забелязал съм, че в различните райони, градове и т.н услугата която предлагат големите компании е с различно качество. Ако някой каже, че е супер качеството, друг е на съвсем друго мнение.

кака може да се говори за различно качество в различните населени места за САТЕЛИТНА ТЕЛЕВИЗИЯ? Възможно ли е да има разлика в качеството :)
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Нет 1 имат доста хубави цени гледам максималната им оферта е за 2 години договор-1вата година е 17 и 50 таксата , а 2рата 35

Въпросът е как е качеството на нета и тв-то , има 7 ХД канала
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

кака може да се говори за различно качество в различните населени места за САТЕЛИТНА ТЕЛЕВИЗИЯ? Възможно ли е да има разлика в качеството :)
Всъщност говорих общо (може би не се изразих правилно) за тв, интернет и други услуги които се предлагат от булсаткоми, близута, емтели и др. Не съм наясно дали може да има разлика при сателитната телевизия (място където се поставя антената и др. фактори доколко влияят)
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Разбира се, че има разлика в кое населено място ти е сателитния приемник, всеки сателит си има зони на покритие с различна сила на сигнала. И при много силен дъжд наистина може да изчезне сигнала, особено HD каналите. Слънцето да не огрява еднакво над цялата страна?
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Ползвам телевизията на Виваком и съм доволна от качеството. Е, когато времето е лошо-силен вятър, сняг или силен дъжд, сигналът често се губи, но това е проблем доколкото зная при всички сателитни телевизии.
Не мога да направя сравнение с друга сателитна телевизия, защото преди това бях на кабелна.
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Само да отбележа, че до няколко месеца VIVACOM ще пускат много по-интерактивна телевизия :).
Услугата е IPTV и преноса ще е интернет, пак ще е с приемник и ще има HD канали.
Най-якото е, че каналите ще се записват за полседните 72 часа и няма да се притеснявате ако сте изпуснали мача например.Също така докато гледате ТВ ще можете да натискате пауза и да превъртате назад :)
 

Горе