Предлагам: Видеоклипове, статии, ревюта, FB поддръжка и още..

От: Видеоклипове, статии, ревюта, FB поддръжка и още..

Изпратил съм ЛС :)

Понеже няколко човека ми писаха на ЛС и има интерес към такъв тип видеа:

Всяко промоционално (коледно) видео също е намалено с -20%
Ако имате продукти, които коледно са намалени, и желаете да ги промотирате чрез видео - тази отстъпка е за Вас!
Отново промоцията е до 23.12.15
 
От: Видеоклипове, статии, ревюта, FB поддръжка и още..

Отново да пиша за колегата и колко сме доволни от него!

1во го използвахме за видеоклипове, а след това му се доверихме за фейсбук страницата ни.
За почти 2 месеца успя да повиши двойно engagement-а, качва редовно и отговаря на клиентски запитвания. Обяснява всичко каквото го попиташ, (колкото и малоумни въпроси да съм го питала). Силно го препоръчвам! :)
 
От: Видеоклипове, статии, ревюта, FB поддръжка и още..

Здравейте.
Бих искал да говорим на ЛС.

Нуждая се от писане на интригуващи статии на английски за един сайт, но колкото повече гледам вашите видеа, толкова повече се замислям и за тях.

Нека се чуем

Весели празници
 
От: От: От: Видеоклипове, статии, ревюта, FB поддръжка и още..

Здравейте, отново се завърнах :)
Съжалявам за тези с които не успях да работя (най-вече snux),
но вече отново работя.
Това е нещо ново, teaser за 1 от най-добрите фокусници в България :)
Направено интро/оутро и обработка на видето. Отделно поддържам и неговата страница.
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: От: Видеоклипове, статии, ревюта, FB поддръжка и още..

Здравейте, отново съм тук! Направихме дооста свежи видеа, а ето го и най-новото.

Направихме и няколко фейсбук игри, които се получиха доста успешно. От нас е таргетирането и in design-а, а също така за 1 страница направихме и видео теглене - доста добре се получи :)

Ако имате нужда от tutorial видео, рекламно видео, изготвяне на онлайн каталог (брошури), ревю на продукт и т.н.. се свържете с нас :)
 
Последно редактирано:
Здравейте предприемачи,

Поводът за този пост не е толкова добър.
Става въпрос за изработен и незаплатен клип от колега от форума - Mersin Ko.
Видеото е малко по-нагоре, направен клип за за Black Friday.

Ако някой се пита защо не съм взел капаро - причината е че съм с работил с него и по други проекти, харесвам го като човек, а също ми допада(ше) и неговия стил на работа.

Не обичам да се обяснявам относно "проблеми" в моята работа, но явно ще го направя тук, защото клипът не е заплатен а е пратен преди около 3 седмици (ако не се лъжа).

Свърза се с мен за да направим въпросния клип, при което обявената цена от мен не му допадна и му се струваше прекалено висока.
По принцип не обичам да коментирам крайната цената, тъй като се старая тя да е максимално ниска, но все пак устройваща всички лица участвали в клипа.
В този случай направих изключение, защото с него съм работил и преди и бях готов на изключение.

Реално печалбата която аз щях да имам от целия проект е 10лв. (колкото да не работя без пари все пак..)

Държеше всичко да е лицензирано и точно. Намерих музика (с лиценз), както и закупих готов проект от сайт за видеообработка.
Направих клипа подходящ за Mebelino, брандирах го, монтирах видеото със звукозаписа на момчето и музиката след което му го изпратих.
Клипа беше публикуван и започна да се върти, след което Mesin Ko ми постна проекта от сайта, от който съм го закупил, явно разочарован от това че го има "някъде".

За цената, която му казах, смятам че получава повече от колкото трябва. Първоначално бях готов да направя custom клип, но при неговите параметри реших да закупя готов проект.
Зор определено не съм му давал, веднъж му писах му дали ще бъде заплатен клипа - отговор нямаше. Изчаках още време и накрая реших да пиша тук.

Така или иначе вече съм платил на момчето, както и за другите файлове използвани в клипа.

Надявам се и той да види този пост, за да отговори ако някъде не съм прав.

Старая се да работя максимално коректно, точно и бързо!
 
Привет, обърнах се към теб за този видео клип защото съм запознат с уменията ти. В бързината около Черния Петък не отделихме време за самия клип, но след това от IT отдела уведомиха, че този клип няма нищо уникално а е просто една готова тема на която само са сменени картинките. Точно този клип може да бъде свален от интернер от всеки един от нас и с минимални познания да се сменят изображенията и текста. Обърнах се към теб за да получа клип изработен само за компанията а получих готов темплейт на клип разпространен в хиляди сайтове.
След като правиш казуса публичен обяви и цената и нека другите се включат с коментар.
 
За Mersin Ko. - Проектът със таксите е 73, музиката е 25, 30 за озвучаване и 10лв за мен - общо 140лв
И двамата знаем, че нито ти, нито аз сме за 140лв.

Знам, че си останал обиден, от факта че не е авторско видеото,
но за тази цена и срок това беше най-доброто.

За мен е важно клипът/видеото да е качествено и да се харесва от аудиторията (а смятам че това е така)

За ivo_ig изпратил съм Ви лично съобщение :)

И за да не бъде сух постът ще издам едно семпло и готино интро за един колега от форума и готиния му проект.
 
  • Like
Реакции: CTAH
Здравейте предприемачи,
качвам едно пробно видео за един отложен проект.
Аудиото не е изчистено,
както съм снимал и със старата си техника
,
но ще придобиете представа как може да изглежда едно видео ревю за вашите продукти.

Решил съм тази година да обърна повече внимание точно над тези проекти,
за да се дигне нивото и тук,
а именно да се правят хубави, качествени и достъпни видео ревюта на артикули.

За по-големи пакети от ревюта (50 и нагоре)
се изготвя индивидуална оферта,
с възможност за сключване на договор/
издаване на фактура

 
Здравейте приятели,

Споделям малко нови проекти,
които направихме за 6 месеца.


Фейсбук томбола:

Фейсбук видео за пренасочване към youtube ревю:

И едно видео-ревю на продукт:


Повечето от Вас (да не кажа всички),
знаят че Facebook е насочил фокуса си към видеосподелянето и при редовно качване на видеосъдържание има рязко покачване на engagement-а.
Също така все още малко онлайн магазини имат свежо, редовно видеосъдържание ;).

При интерес да работим заедно може да направим някой от следните неща (и не само):

  • Facebook поддръжка (всекидневно авторско съдържание: постове, снимки, видеосъдържание, томболи, промоции, support/отгоров на клиентски запитвания)
  • Създаване, поддръжка на Youtube канал. (видеоревюта, промоции, томболи)
  • Видеоревюта на продукти
  • Изграждане на промо кампания (Google adWords, Facebook AD, таргетиране на аудитория, изработка на специално видео)
Примерни цени:

Facebook поддръжка - предлагаме няколко различни пакета включващи различни у-ги, цената варира (130лв ~ 250 лв за месец)
YouTube канал - не се изгражда самостоятелно
Видео ревюта - зависи от продукта, facebook клип + видео ревю - (70лв ~ 130лв)
Изграждане на промо кампания - индивидуално за всеки клиент

Разбира се ако работим дългосрочно цената ще е по-ниска. (За повече инфо пишете ЛС за да разбера малко повече за проекта Ви, идеите Ви и т.н)
 

Горе