Видео с действията на потребители

mbox7

Member
Здравейте,

интересувам се софтуер, които се инсталира на сайта и прави клип на всеки потребител къде и какво цъка по сайта. Ако някой е ползвал ще съм много благодарен, ако го сподели за да проследя къде ми "изчезват" потребители :)

Благодаря и лек ден!
 
От: Видео с действията на потребители

Ех ..... ако можеше този софтуер да слуша какво си говори потребителя, че и да го снима като е зад комп-а ....
 
От: Видео с действията на потребители

Гугъл аналитик? Стеоен на отпадане, изходни страници?
 
От: Видео с действията на потребители

Яндекс Метрикс също имат тази услуга, даже е безплатна. Аналитикса също е вариант, както вика колегата по-горе.
 
От: Видео с действията на потребители

Къде ти изчезват, ами то всеки изчезва на различно място, ти да няма да гледаш 1000 клипа и да броиш къде ти изчезват и къде не. В аналитика потока на потребителите, там показва от коя страница на коя отиват и къде затварят сайта. Това което искаш ти, може да се направи като засичаш на всеки човек IP-to и записваш в таблици една след друга страниците които е посещавал и ще разбереш на коя страница е затворил сайта. И аз исках да си правя нещо такова, но за сега няма, във аналитика статистиката е достатъчно ясна.
И чак видео да прави, малко е безсмислено, по точно можеш да записваш координатите на движение на мишката ама малко безсмислено.
 

Горе