Вид на IP

nikolodeon

New Member
Здравейте, моля за инфо дали е по-добре и защо IP да е статично, за да се занимаваш с афилиейт.
10кс
 
От: Вид на IP

От който влизам в Интернет. ИП на сайта може ли да бъде динамичен и това зле ли е?
Доколкото разбирам за SSL трябва IP на сайта да е статично, а IP, което ти е дал провайдъра може да е и динамично или бъркам...
Мерси
 
От: Вид на IP

За сайта ти е по-добре да не се променя всеки ден IP-то.
А пък за това, от което влизаш няма значение, дори ако е динамично по-добре защото всеки път ще с ипрез различно съответно това ще означава повече уникални посещения за сайта ти.
 
От: Вид на IP

Ко ти пука пък за айпитУ какво е ... ще има проблем с него само ако продаваш бракувано руско ядрено оръжие - аматогава нямаше да пишеш тук :)

никакво значение няма кое е йп-то влизай откъдето ти падне ... никой не гоинтересува от къде влизаш освен едни лоши хора счерни маски :)...
 
От: Вид на IP

... дори ако е динамично по-добре защото всеки път ще с ипрез различно съответно това ще означава повече уникални посещения за сайта ти.

И защо му е да има повече "уникални", направени от самия него? Освен ако не реши да си продава сайта?
 
От: Вид на IP

За йп то на мен ми искаха да е статично и отделно.Струва 27 лева на година,или всеки провайдар като му купиш професионалния хостинг ти го предлага безплатно.Аз купих по скъп хостинг,освен заради йп и заради ваучера към гугъл адлордс за 100 лева
 

Горе