Вижте дали става...

iNDESiGN

Member
Днес си нямах работа и вижте какво направих... 84.238.163.136

Знам, че е малко пуст, но ми кажете има ли смисъл да го доразвивам или даго зарежа... :roll:

А и да ви питам, защо адсенс рекламите не са на български и не съвпадат с тематиката на блога ?!
 
Колкото до рекламите, мисля че трябва да минат около 48 часа за да започнат да се показват реклами който съвпадат със тематиката на сайта.
 
a

здрасти прегледах ти набързо кода- ми объркал си думата телефон в ключовите думи , там пише нелефон , а това си е доста важна дума така че си я оправи ако искаш де :)
 
Един съвет - не прави блог за IT новини. Нишата е твърде препълнена и просто не си струват усилията, времето и парите, инвестирани в това.

Вместо това създай нещо уникално, което 80% от посетителите да харесат, знаейки, че то е единственото, или първото в България.
 
Благодаря на всички за отговорите ви ! Направих блог за ит, защото не ми хрумна нищо по-интересно...Този го скалъпих ей така по междудругото, за 1 час някаде, за да разбера как става работата...

п.п. Тва за "нелефона" ще го оправя, убъркал съм го защото нещо се лигавех и пишех със скоростта на светлината... :lol:
 

Горе