Вижте как изглежда сайта ви под различни браузъри

ZzZaPyr

Member
http://browsershots.org/
Тук можете да проверите как изглежда сайта ви под различни браузъри. Много полезен и ценен ресурс за уеб дизайнери.
 
От: Вижте как изглежда сайта ви под различни браузъри

Хм...

Could not read voic4e.com/robots.txt. .

Това пък какво общо има със screenshot-овете?! :shock: Иначе като идея изглежда добре, но не ми върши работа поради описаната причина :(
 
От: Вижте как изглежда сайта ви под различни браузъри

Тук можете да проверите как изглежда сайта ви под различни браузъри. Много полезен и ценен ресурс за уеб дизайнери.

ееееее... браво... евала човек ! баси... тва е най-полезния инструмент който съм срещал ... честно... веднага унинсталвам другите 6 браузера и оставам с 1...
 
От: Вижте как изглежда сайта ви под различни браузъри

Браво, много полезно. Благодаря!
 
От: Вижте как изглежда сайта ви под различни браузъри

Добре, защо аджеба иска robots.txt ?! Може ли някой да ми обясни, щото съм тъп и не разбирам :(
 
От: Вижте как изглежда сайта ви под различни браузъри

За какъв robots.txt говориш? При мен всичко си го отваря както трябва.
При теб какъв по-точно е проблема?
 
От: Вижте как изглежда сайта ви под различни браузъри

Хм... оправи се, но тия дни ми излизаше горепосочената грешка. Може да е виновен интернет доставчика, защото съм с Dynamic DNS & IP
 
Браво, този линк е много полезен? А какво ще кажете за тези два браузъра:
Dillo 0.8.6 / PLD Titanium
Konqueror 3.5 / Ubuntu 7.10 (Gutsy Gibbon)

Ползват ли ги, защото има проблем с видимостта на сайта под тях?
 
От: Вижте как изглежда сайта ви под различни браузъри

И аз забелязах проблеми с мой сайт в някои от браузърите, но не помня дали бях задал кодовата таблица чрез header(); - ако има проблеми може да пробвате да я укажете И по този начин (едновременно с мета тага) :)
 
От: Вижте как изглежда сайта ви под различни браузъри

Аве батка я са успокой, толкова ли са ти спешни тия 10 поста? Поне да беше мислил повече от 2 секунди преди да пишеш...
 

Горе