Вижте как се съсипва сайт, който изкарва хиляди

tuger

Well-Known Member
От: Вижте как се съсипва сайт, който изкарва хиляди

Не е виновно case study-то, че са го изхвърлили от СЕРП-а, просто са го набарали, че поспамва.
 
От: Вижте как се съсипва сайт, който изкарва хиляди

Looks Like Google Forgot to Take Out the Trash
 
От: Вижте как се съсипва сайт, който изкарва хиляди

Що да е дебилно, сайтове като тоя съсипват тонове труд на хора, дето се опитват по нормален начин да изградят бранд. Копаш 2 години и накрая някакъв келеш със сапе.ру и домейн на 3 месеца те изритва от серпа.... Как ли па ше го жалим :)
 
От: Вижте как се съсипва сайт, който изкарва хиляди

Ами представи си, че беше дал твой сайт за пример ? Едва ли всичките ти линкове са натурални ;) Гугъл винаги ще ти намерят кусур като опре до ръчна проверка, какъвто е случаят тук.
 
От: Вижте как се съсипва сайт, който изкарва хиляди

Ми аз като купим и все ми треска penalty щото явно не съм достатъчно нагъл да купувам с тонове.... деба и бота залупен бъгав :)
 
От: Вижте как се съсипва сайт, който изкарва хиляди

Ех, не четете внимателно начи:

The site I referenced in this article has already been dropped by Google (I wouldn't have published this if they were still ranking).

А най-доброто определение за статията, което мернах е:

"a sleazy sales pitch slagging off someone's website"
 
От: Вижте как се съсипва сайт, който изкарва хиляди

Във "Google search results", който е показан, под описанието на всеки сайт има статистика. Някой знае ли как или с каква програма се показва?!


Аз ползвам seo quake, допълнение към Mozilla, показва доста неща и върши прекрасна работа.
 
От: Вижте как се съсипва сайт, който изкарва хиляди

Във "Google search results", който е показан, под описанието на всеки сайт има статистика. Някой знае ли как или с каква програма се показва?!

В случая са ползвали сеомоз-тулбар http://www.seomoz.org/seo-toolbar
Алтернативите са SeoQuake, SEO for Firefox
 
От: Вижте как се съсипва сайт, който изкарва хиляди

Mерси за инфото!
 
От: Вижте как се съсипва сайт, който изкарва хиляди

Една от най-добрите статии, писани последно време там. Е то е ясно, че такъв сайт ще го шляпат. Другите сигурно имат по 5 цифрен бюджет за оптимизация. А и това трябва да бъде ролята на Панда ъпдейтите. С какво такъв сайт е полезен на потребителите?
 

Горе