Вип брадър и лесбийките?

dalasweb

Well-Known Member
Как възприемате лесбийките във ВИП брадъра? Вчера изкараха мъжа ЛюСИ,а приятелката и КАМИ остана.Възмотен съм че тази неориентирана сексуално личност обиждаше целия български народ-колко тъп и прост бил, защото извадили приятеля и колко известна била, заразлика от Къци. А извода е Ками за 2 милиона долара и аз бих обърнал резбата,ако някой е безумно влюбен в мен:)

[video=youtube_share;f9ABA1dKWNM]http://youtu.be/f9ABA1dKWNM[/video]

Kameliq_Lusi_1-1-300x235.jpg
 
Последно редактирано:
От: Вип брадър и лесбийките?

Как да ги възприемам ? Хора като хора. Не ми пречат , но като видя лятото на плажа мъже да се целуват ми се гади.
 
От: Вип брадър и лесбийките?

Малко кофти се изказа тая девойка за целияТ народ.

Не е хубаво да се правят такива генерални заключения! Малко се подразних и на поведението и. Сякаш до момента беше доста миловидна и спокойна, а сега хоп и май свали маската на ролята.
 
От: Вип брадър и лесбийките?

Лично аз съм отвратен от всичко. Отвратен съм от изказването на тази неосъзната пикла по адрес на българския народ, но най- съм отвратен от тънкото пропагандиране на хомосексуализма, като нещо нормално. Всички го правят, барабар с водещите и гостите на предаването. Придрайфа ми се като чух, каква чиста и искрена любов имало между тях и как такава прекрасна и съвършена любов не може да има в една хетеро двойка. Всеки има право на мнение, всеки има право да си ляга с когото иска, но постоянно да го навираш в лицето на обществото, не съм съгласен. Тези двете кукли са точно за това в Брадъра. Не се набляга на това, че Люси била певица, а на нейната сексуалност. Друг е въпроса, че поне за мен, този пудел не е никаква звезда. Убеден съм, че 99,9% от българите няма да могат да кажат и една нейна песен. Вероятно въобще няма да знаят коя е тя.
 
От: Вип брадър и лесбийките?

Лично аз съм отвратен от всичко. Отвратен съм от изказването на тази неосъзната пикла по адрес на българския народ, но най- съм отвратен от тънкото пропагандиране на хомосексуализма, като нещо нормално. Всички го правят, барабар с водещите и гостите на предаването. Придрайфа ми се като чух, каква чиста и искрена любов имало между тях и как такава прекрасна и съвършена любов не може да има в една хетеро двойка. Всеки има право на мнение, всеки има право да си ляга с когото иска, но постоянно да го навираш в лицето на обществото, не съм съгласен. Тези двете кукли са точно за това в Брадъра. Не се набляга на това, че Люси била певица, а на нейната сексуалност. Друг е въпроса, че поне за мен, този пудел не е никаква звезда. Убеден съм, че 99,9% от българите няма да могат да кажат и една нейна песен. Вероятно въобще няма да знаят коя е тя.

Радвам се, че все повече хора забелязват тези неща. Пропагандата на хомосексуализма е навсякъде около нас. Но ако се опитаме да анализираме въпросната двойка ще видим, че в нея нея нищо нормално. Да оставим натрапването на страна, да оставим целите които преследва едно такова натрапване на страна. Нека се съсредоточим върху причините това момиче да стане лесбийка - тя е била зверски изнасилена. Следователно влечението и към същия пол е в следствие на психическа травма получена заради жестоко престъпление и въобще не става дума за нещо нормално, личен избор и прочее подобни глупости. Другата пък овца, според мен поне, би си легнала и със смачкана крастава жаба, стига да има кой да я надуе.
 
От: Вип брадър и лесбийките?

Че тя тая Камелия беше споменала по-рано че кара и в двете ленти :) Предишните и гаджета били мъже, а Люси била едва втората жена с която била. Май, май нема значение мъж, жена, травестит, важното е кинти да има
 
От: Вип брадър и лесбийките?

Точно, кинтите са важни. Едната е курволяк и се е*е за пари, другата има сериозен психичен проблем в следствие на изнасилване.
 
От: Вип брадър и лесбийките?

Точно, кинтите са важни. Едната е курволяк и се е*е за пари, другата има сериозен психичен проблем в следствие на изнасилване.

Да се оправят, какво ги обсъждате въобще и им се дразните. Всеки е свободен да харесва каквото иска - едни искат пари, други жени, трети мъже и т.н. Бъдете малко по-широкоскроени!
 
От: Вип брадър и лесбийките?

Лесбийките ги възприемам нормално , но педалите не мога да ги гледам - избива ме чак на съдизъм
 
От: Вип брадър и лесбийките?

Бе всички говорят за народа тъй, народа иначе. Един не съм видял все още да е от народа. Май това животно народ е всички останали, само не и не аз :lol:
 

Горе