Виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа поддръжка

Keiti

Active Member
Рейтинг - 98.6%
70   1   0
Търсите креативност, новаторство и свежи идеи за вашия бизнес, моите услуги са на Ваше разположение!

В случай, че се стремите към постигане на максимален комфорт, повече гъвкавост, адаптивност към ежедневните промени и искате невероятно обслужване в сферата на уеб услуги, то моите предложения са за Вас.
С тях ще спестите време, средства и усилия. В замяна получавате точност в изпълнението на всеки проект, кратки срокове, обслужване на професионално ниво.


Какви услуги предлагам:

1. Писане на текстове – съдържание за запълване на уеб сайт; изграждане на текстовата част на уеб сайт за бизнес, фирмени и продуктови сайтове, онлайн магазини, корпоративни блогове, новинарски медии; попълване на текстова част в главни категории и под категории в уеб сайтове; писане на статии, с цел СЕО копирайтинг за уеб; одит на ключови думи за създаване на уникални текстове подходящи за търсещите машини; описания на продукти за онлайн магазини на всякаква тематика; писане на PR статии; интернет рекламни текстове; писане на увлекателни, разнообразни, оригинални и интересни статии за онлайн списания и бюлетини; рекламни текстове за лого, банери, визитки, флаери, билбордове и др.; реклама за всеки бранд; писане на анонси; писане на статии с анонси към тях; копирайтинг услуги; превод на материали от чужд език; преразкази; перифразиране; обработка, редакция, проверка за правопис, пунктуация и уникалност на съдържание в текстове; писане и превеждане на текстово съдържание в Online магазин извършващ продажби, фирмен или личен сайт/блог. Пиша статии на всякаква тематика (без ограничения).

2. Линк билдинг – писане на статии за уеб сайт с различни тематики и насоки, както и прилагане на линкове водещи от и към конкретния сайт; публикуване на статии в сайт с разнообразна тематика и изходящи линкове към посочен уеб сайт; писане и публикуване на статии в списък с Артикъл директории.

3. Административни задачи – качване на съдържание в сайтове по предоставени материали (текстови, снимков) или предоставени от мен; периодично или регламентиран план-график за обслужване на онлайн магазин, уеб сайтове на всякаква тематика; техническо обслужване на сайт; водене на кореспонденция с партньори и изградена клиентела (при нужда и по желание).

4. Доклади и резюмета – ако ви се налага да изчетете стотици страници документация, за да получите кратко резюме и доклад на съдържанието, само за някои ключови параметри, то моите услуги са на вашето внимание и с цел да улеснят вас и да спестят Вашето време. Моите услуги като персонален виртуален асистент са специализирани в областта на бизнес документация, административно обслужване и техническа поддръжка на уеб сайтове. Предлагам внимателно визуализиране на документацията от стотици страници, вместо вас. Подготвям кратки резюмета на документация; подготвям доклади, съдържащ основните параметри на съществената част в текстовото съдържание. Извличам само основна информация за определена тема, зададена от вас. Обръщам внимание на специфични детайли и критерии, определени от вас - попълвам образец, предоставен от вас, ако е необходимо - забележки допълнителни подробности, които могат да бъдат важни за бизнеса ви. Предлагам консултация и изясняване на всички въпроси относно съдържание на текст, както и разискване за всеки индивидуален проект.

5. Писане на статии и новини – за уеб сайтове с изграден бизнес; стартиращи за първи път в интернет пространството; писане на новинарски теми по блогове и в онлайн бюлетин; фейсбук мнения и коментари; развиване на Фейсбук страници (последните две при уточняване на графика).

6. Презентации – подготвям рекламни текстове, кратки изложения, речи, представяне на фирми, дейност, личности в уеб пространството по уникален и завладяващ начин.

7. Автор, редактор и коректор на текстове.


Какво получавате:

Отговорно отношение към всяка поставена задача;
Гарантирано 100% качествено и уникално съдържание.
Цялостно свършена работа в рамките на посочен период.
Доверие от моя страна, опит в сферата на уеб услуги, професионален подход към всеки зададен проект.
Кратки срокове за изпълнение на зададени планове за работа.
Обслужване по всяко време на денонощието.
Работя с доказани надеждността и ефективността си програми.
Гарантирам написването на уникални текстове и мога да предам смислово, правописно и стилистично съдържанието по десетки и стотици начини, запазвайки същността и в зависимост от обема на текста.

НОВО: Издавам фактури за свършената работа!

Забележка: В случай, че преценя, че поставената задача не отговаря на моите възможности, компетенция или не разполагам с време, за да поема ангажимента, веднага ще ви информирам или пренасочвам към колега с опит по конкретната задача.


Цени на копирайтинг услуги:

Цени на писане на стандартни текстове в порядъка на 350-500 думи – 4,50 лв;
Цени на писане на стандартни текстове в порядъка на 500-800 думи – 10,00 лв;
Цени на PR статии, с приложени два живи линка към конкретния сайт и публикуване в interpolezno.com – 12,00 лв; за един изходящ линк – 9,00 лв.
Цени на PR статии без приложени линкове и публикуване – 10,00 лв;
Цени на рекламни материали, презентации, речи – 1,20 лв за 100 думи;
Цени за поправки, преводи на правопис и пунктуация, редакция на текст – 0,50 лв на 100 думи;
Цени за преразказ по предоставени материали – 0,80 на 100 думи;
Цени за превод, преразказ и перифразиране от английски, руски, немски, по зададени от клиента материали (линкове) – 0,90 лв на 100 думи;
Цени за специфични тематики, изискващи задълбочено запознаване с материята и съобразяване на закони и устави (право, счетоводство и т.н.) – цената се уточнява в телефонен разговор и след представяне на заданието. Запазвам правото да откажа поръчка, ако има над 50% специфика в терминологията по дадена област!
Цени за специфични тематики, комплексна работа по проекти, изготвяне на доклади, резюмета и други материали - по договаряне и след изложение на проекта (може в разговор по телефон за по-ясно и онагледено споделяне на идеите и изискванията от страна на клиента).


Цени на административни и асистентски дейности по сайт/блог/онлайн магазин:

В зависимост от обема работа, продължителността и спецификата, цената се уточнява индивидуално.

Забележка: Съгласна съм за сключване на договор при дългосрочно сътрудничество или голям обем от работа.
Всяка поръчка се извършва с предплащане на 50% от стойността на заданието и след като бъдат уточнени всички детайли.
Работя с банков превод, epay (резервен вариант paypal).


Контакти:

skype: keiti821; e-mail: [email protected]
 
Не веднъж сме работили заедно и съм страшно доволен. Коректна, точна и бърза. Много ми допада стила на писане. Препоръчвам с две ръце ;)
 
От: Виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа поддръжка

супер написана обява, определено ще се възползвам скоро, успех ;)
 
От: Виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа поддръжка

Темата е актуална! За всякакви запитвания относно цени, услуги, оферти, договори и дългосрочно сътрудничество на ЛС.
 
От: Виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа поддръжка

Здравейте,искам да знам дали си махате правописните грешки и недомислиците от статиите ?
 
От: Виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа поддръжка

Здравейте,искам да знам дали си махате правописните грешки и недомислиците от статиите ?
Според теб?
 
От: Виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа поддръжка

Да ти пратя статии за да се посмееш :)
 
От: Виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа поддръжка

Ето статиите написани за колежката/колегата @bamzo:
http://uphero.biz/wp-content/uploads/2015/06/6-blog-statii.zip
Качвам ги с нейно разрешение. Посмейте се и вие :D
Да видим дали ще има наглостта @Keiti да пусне друга тема и пак да промени всичко с многоточие.
 
От: Виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа поддръжка

@Keiti ми възстанови сумата платена предварително за статиите и се надявам това да ми е първи и единствен проблем с хора от форума за чийто услуги плащам .
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа поддръжка

@Keiti ми възстанови сумата платена предварително за статиите и се надявам това да ми е първи и единствен проблем с хора от форума за чийто услуги плащам .
Хепи енд?
 
От: Виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа поддръжка

Много съм доволен от работата на момичето. Коректна е и ще ползвам услугите и за напред.
 

Горе