Вируси ли имам, някой да каже мнение

tipto

Active Member
От 20-тина дни, през няколко дни ми излиза това като търся в гоогле

goog.jpg


попълвам капчата и след няколко дни пак, вече се чудя кво може да е дали имам вируси, сканирам компа и лаптопа и не открива нищо ?
Използвам Аваст фреее версия и на двете машини :(
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

А някакъв софтуер за анализиране на SERP-а иизползваш ли? Или плъгин на браузъра, който да следи позициите на определен сайт в резултатите?
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

А някакъв софтуер за анализиране на SERP-а иизползваш ли? Или плъгин на браузъра, който да следи позициите на определен сайт в резултатите?

не използвам подобни неща
 

Прикачени файлове

  • g2.jpg
    g2.jpg
    41.3 KB · Преглеждания: 23
Последно редактирано:
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

От 20-тина дни, през няколко дни ми излиза това като търся в гоогле

Виж файлът 10826


попълвам капчата и след няколко дни пак, вече се чудя кво може да е дали имам вируси, сканирам компа и лаптопа и не открива нищо ?
Използвам Аваст фреее версия и на двете машини :(

Използваш ли някакъв софтуер за теглене на информация от нета?
Да не ползваш Advergo?
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

Използваш ли някакъв софтуер за теглене на информация от нета?
Да не ползваш Advergo?

ако кажа че имам само качени: KMP, Winamp, Winrar, Photoshop cs4 micro ли кво беше безплатната версия, XAMPP , Notepad++ и Аваст фрее друго нямам

Забравих за ИЕ 11, Лисицата и Хром, като използвам 99% лисицата
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

Само ти ли си на това ИП? Някой комшия да не блъска трафик към гугъл и да ти банва ИП. А през другите браузъри как е?
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

Ако имаш прокси или нещо подобно, може да е от това. И както каза колегата, ако има друг на това IP, Може да не е при теб проблема.
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

Само ти ли си на това ИП? Някой комшия да не блъска трафик към гугъл и да ти банва ИП. А през другите браузъри как е?

Към Виваком и всеки ден ползвам различно ИП защото нощно време изключвам всичко имам и ПАС няма как да се върже някой.
Да махна Аваст и да пробвам да сканирам с нещо друго ли ???
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

Като за начало си виж трафика, за 24 часа.
От там нататък спорд резултатите
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

Като за начало си виж трафика, за 24 часа.
От там нататък спорд резултатите

малко може да е тъп въпроса но от къде да го видя тоя трафик, пуснах и едно запитване от формата на Гоогле за злонамерен софт. да видим и те кво ще отговорят. Взе да ме съмнява, или попадам на смотано ИП на случаен принцип, или машините са заразени с нещо или двата тела с Андроид дето имам и влизам с тях в нета правят магарии.А пък самия Аваст не намира нищо, поне едно вирус че да имам от къде да се захвана да го мисля
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

Може да не е вирус, може да е адуер. Трафикамможе да си следиш с програма, мо ако има повече устроиатва само рутера може да ти каже какво става. Или да си гледаш ламчичките за активност...
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

смотана работа сега пробвах и от компота, лапатопа и саксофона излиза това съобщение на гоогле, да резетна модема на Вива ли, трала ла тра лала че ми замина деня :rolleyes:
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

Към Виваком и всеки ден ползвам различно ИП защото нощно време изключвам всичко имам и ПАС няма как да се върже някой.
Да махна Аваст и да пробвам да сканирам с нещо друго ли ???

махни виваком, някой друг е насрал IP-то или направо целия range, който ползваш, ресвай докато хванеш чисто ip и се погрижи рутера ДА НЕ СЕ ИЗКЛЮЧВА...
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

интересна работа , сега резетнах модема и по дефаулт мрежата стана Vivakom_net и се вързах за нея, но се появи втора мрежа която се казва HELLO 2 а преди резета моята се казваше HeLLO :cry:

mo.jpg
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

Абонирай се запнякой чист най-добре, както са те посъветвали. Много хора ги ползват за нечисти цели, заради динамичните ип-та. Нямаш ли доставчи в града, да ти пуснат 1 жица и да си имаш ип и да си свиркаш.
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

Абонирай се запнякой чист най-добре, както са те посъветвали. Много хора ги ползват за нечисти цели, заради динамичните ип-та. Нямаш ли доставчи в града, да ти пуснат 1 жица и да си имаш ип и да си свиркаш.

няма как женен съм за виваком няма как, ако се разведа ще има неустойки ;)
сега приключих с формат и инстал на двете машини няколко резета на модема, за сега всичко е наред, но ще видим след няколко дни да не ревна пак ;)
 
От: Вируси ли имам, някой да каже мнение

Тц. Няма дапе от това. Ип-тоти е пратило/праща спам към гугъл. То ясно че развода с тея е тегав, ама попринцип да го имаш предвид. И най-добре им се обади. Да направят проверка. Предполагам знаят горе-долу кой клиент какви ги върши и да си оправят мрежата, че и други ще пропищят.
 

Горе