Висококачествени преводи, статии

radeff

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Искам да ви предложа скромния си инвентар от умения, които придобих през последните години. Всички са в сферата на копирайтингът, което ще рече - пиша / пренаписвам / редактирам информационни статии, статии-ревюта, оптимизирани за сърч-енджини статии, попълвам с информация уеб страници, описания на продукти, картинки и всичко останало, което ви хрумне (стига да е свързано с щракане по клавиатурата). Владея немски (задоволително) и английски (отлично) език - превеждам от английски и немски към български и от български само към английски.

Уникалността на работата си я проверявам с Адвего. Първият артикул от поръчката на всеки нов клиент ще бъде безплатен, независимо от резултата (условие: работата да е дългосрочна). В блога ми можете да прочетете малко по-подробно за мен (приемам критика относно блога, стига да е градивна).

e-mail: [email protected]
телефон: 0882 72 62 99
skype: yoo.maan
 
Последно редактирано:
От: Висококачествени преводи, статии

може ли да ми пишеш на ЛС колко ще ми струва да ми преведеш текст от 26 700 думи
 
От: Висококачествени преводи, статии

Свободен и амбициран за бачкане. :)

Искам да вметна, че все още имам пакет статии на медицинска тематика за продан, уникални и информативни. Отстъпките и безплатната първа статия си остават.
 
От: Висококачествени преводи, статии

Здравейте,

Търсим човек за превод на статии от английски на български език за дългосрочен ангажимент (3-5 статии седмично). Статиите са на архитектурна тематика, между 200 и 400 думи.

Ако проявявате интерес, моля изпратете лично съобщение с оферта.
 
От: Висококачествени преводи, статии

Аз съм много доволен от колегата @radeff. В момента пише за моя сайт и ще продължава да пише (ако не се откаже сам де), така че поръчвайте смело, ще ви свърши работа ;)
 
От: Висококачествени преводи, статии

Да вкарам малко лятно настроение с една промоция. Докато обявя край на промоцията ще се възползвате от преференциални цени, а те са както следва:

статия от 300 думи - 2 лева
статия от 400 думи - 3 лева
статия от 500 думи - 4 лева
и така нататък

същото ще важи и за преводите, но не и за тези от български към английски

Наскоро редакцията на радио к2 избра моя статия за публикуване http://radiok2.bg/index.php?k2=1.3009

Благодаря за вниманието, лек и спорен ден :)
 
Преводи на имейли Немски <-> Български

Осъществявам имейл-кореспонденция между български и немски фирми (немскоговорящи).
Нивото ми е C2, завършил съм в Германия. Работя изгодно и винаги съм на линия. Телефонни кореспонденции не са изключени, но нека да са при спешни случаи.
Преди започване на работа може да се срещнем и да обсъдим условията.
При интерес моля да се свържете с мен на e-mail: gobu[at]abv.bg
 
От: Висококачествени преводи, статии

Важи ли промоцията 300 думи за 2 лева все още ? И още един въпрос, статиите с уникално съдържание ли са ?
 

Горе