Вицове

От: Вицове

Решили дядо и баба да правят секс за последно.Рекла бабата
- Абе, дядо, той не може се н.....и бре! Кво ша ми .... като ти е мек...?
Дядото упорит:
- Два молива ш'му сложа за шини, с тиксо ш'го вържа и пак ш'ти го набутам!"
Речено - сторено, сложил дядото два молива отстрани, вързал ги с тиксо, мушнал цялата конструкция... Единия яйчник при вида на гледката казал на другия:
-На тия години мислех, че всичко съм видял, братле, ама на носилка да го вкарват ми е за сефте...
 
От: Вицове

- Слънчице!
- Да, мечо?
- Ще станеш ли да направиш кафе, сладката ми?
- Разбира се, зайо!
- Благодаря ти, пиленце.
... ... ...- Няма защо, златце.
- Обичам те, писе!
- И аз те обичам, пухчо!
- Чакай малко! Ти също не се сещаш как се казвам, нали??!
 
От: Вицове

Скъпи, когато се оженим, ще имаме три деца!
- Откъде знаеш?
- Ами сега живеят при майка ми.
 
От: Вицове

Преди години Алехин отива на почивка по Черноморието. Там някакъв турист го кани да играят партия шах. Алехин се съгласява и учтиво си маха царицата. Туристът възмутен - Ама как така, знаете ли кой съм аз? Алехин тихо му отговаря - Ако можехте да ме биете, докато съм с царицата, определено щях да знам кой сте.
 
Re: От: Re: От: Вицове

Въпросът беше за "заяжданка" с Харкон. Ама благодаря все пак. :)

а, извинявам се, че ви развалих храненето. Харконе, игнорирай мойте пояснения и се ручайте с Линета, аз отивам за пуканки.
 
От: Re: От: Re: От: Вицове

а, извинявам се, че ви развалих храненето. Харконе, игнорирай мойте пояснения и се ручайте с Линета, аз отивам за пуканки.

Вица тя ми го каза. Затова сега се прави на интересна. :)
 
От: Вицове

Бъркли,Калифорния
Комисията по образование на Бъркли гласува вчера шахмата да бъде забранен във всички училища.Комисията забрани шахмата,защото установи,че играта влияе отрицателно на децата,защото е назадничава игра с остаряло мислене.
Един от членовете на комисията,Клодия Старнснифър,състави списък със седем главни повода за недоволство към играта шахмат.
1 Шахматът е неподходящ за нашето общество,защото е създаден от отдавна починали бели хора.
2 Шахматът насърчава расизма в обществото,като в него воюват бяла и черна армия.
3 Шахматът засилва расизма в съвременното общество,защото винаги дава правото на белите да играят първи.
4 Шахматът прославя войната.
5 Шахматът тиранично подсилва хетеросексуалните стереотипи на обществото,като принуждава всяка страна да започва играта с цар и дама,а не с два царя или две дами.
6 Шахматът е виновен за нарушаване на разделението на църква от държава,принуждавайки епископите да воюват/ bishop-епископ/
7 Шахматът съсипва самочувствието.Когато децата играят,едно от тях губи.Загубите карат детето да се чувства глупаво и неспособно.
Накрая Старнснифър обобщи:"В нашето демократично общество място за такава чудовищна игра като шахмата няма.Шахматът е опасен! Шахматът е разрушителен!Шахматът учи на расово и сексуално подтисничество! Тази игра трябва да се премахне!"
 
От: Вицове

Блондинка се обажда на приятелка:
- Знаеш ли, вчера съвсем близо до нас откриха автомивка. Колко удобно! Мога и пеша да отида даже!
 
От: Вицове

Майка и дъщеря гледат пищното ново кожено палто на закачалката у дома:
- Колко ли се е мъчило това бедно животно, за да имаш палто - въздъхнала дъщерята.
- Не говори така за баща си - скарала се майката
 
От: Вицове

Двама приятели си говорят:
- Абе знаеш ли, че има свят и извън интернет?
- Къде? Дай линк!
 
От: Вицове

Шофьор минава на червено с колата. Веднага го спира жена-катаджия. Той спуска стъклото и пита:
- Колко?
- Петдесет лева.
- Добре, качвай се!

:mrgreen:
 
От: Вицове

В имиграционна служба в Щатите:
- Name?
- Abu Dalah Sarafi.
- Sex?
- Four times a week.
- No, no, no... male or female?
- Male, female... sometimes camel..
 
От: Вицове

В имиграционна служба в Щатите:
- Name?
- Abu Dalah Sarafi.
- Sex?
- Four times a week.
- No, no, no... male or female?
- Male, female... sometimes camel..
- Isn't that hostile?
- Horse style, doggy style, any style...
- Oh, dear!
- No, no deer... they run too fast!

:D :D :D
 
От: Вицове

Учителката пита Иванчо:
- Кажи ми пет неща, които съдържат мляко?
- Ами... масло, сирене, сладолед и... и две крави.
 
От: Вицове

Едно циганче вървяло по улицата и среща един полицай:
-Чиче,аз мога да познавам-дай пет лева!
-К`во познаваш?
-Ами например мога да ти кажа,че на оня стълб има птичка.
Обърнал се полицая,гледа,наистина има птичка и го пита:
-Как позна бе?

-Пия хапчета.
-Я дай и на мене едно!
Дало му циганчето.След малко полицаят казва:
-Ей,т`ва хапче мирише на лайно,бе!
-Виде ли,чичка,и ти почна да познаваш.
 
От: Вицове

Една блондинка си имала 2 коня, но не можела да ги различава. Съседката й я посъветвала да скъси на единия кон опашката, но блондинката пак не можела да ги различава. След дълги опити съседката й казала:
-Добре, поне една малка разлика нямат ли за да ги различаваш. Блондинката се замислила и казала:
-Ами мисля, че черния кон е малко по-висок от белия.
 
От: Вицове

Блондинка закъсва с колата на пътя. Спира мъж и пита:
- Да ви бутна отзад?
- Може, но нека първо да видим какво и е на колата - отвърнала блондинката
 

Горе