Вицове

От: Вицове

Абе не, че си к**ва ама си блъскана повече от първата тръба на Flappy Bird.
 
От: Вицове

В данъчното:
- Вашата декларация за доходите за миналата година показва, че сте заработили двадесет хиляди, а сте изхарчили за този период минимум двеста хиляди. Какво означава това?
- Какво означава ли..че не мога да вържа двата края!
 
От: Вицове

Срещат се двама доктори. Единият е разстроен и казва:
- За първи път в живота си направих лекарска грешка.
- Какво се е случило?
- Излекувах един пациент само с два прегледа, а той бил милионер.
 
От: Вицове

- Прощавайте, колко ще струва да ме закарате от тук до центъра?
- 2 лева.
- Ами, ако и жена ми се качи?
- !? 2 лева.
- Видя ли, ма, путк0, нищо не струваш!
 
От: Вицове

Някой казал на Иванчо, че всички възрастни си имат някакви тайни и можеш много лесно да ги изнудваш - само им казваш "аз знам всичко" и готово. Прибира се Иванчо у тях и казва на майка си:
- Аз знам всичко!
- Ау! Ето ти 20 лева, само не казвай на баща си.
Иванчо доволен прибира парите и отива при баща си:
- Тате, аз знам всичко!
- Ето ти 50 лева, само не казвай на майка си!
Прибрал и от него парите. Решил да се пробва и с други хора. Излязъл и видял съседа:
- Аз знам всичко!
Съседът се просълзил и казал:
- Ела тогава и прегърни истинския си баща, сине!
 
От: Вицове

Правителството твърди, че причина за увеличаването на цените няма... и поради това цените ще се увеличат без причина.
 
От: Вицове

Жената ми ме заряза!
Странното е, че нищо не предвещаваше бедата. Лежахме си голички след секса, пушехме си в кревата, разказвахме си весели спомени, смеехме се и изведнъж в къщи се появи... тя.
 
От: Вицове

ТОСТ:
За съжаление, не знам много за младоженеца и затова не мога да поздравя булката за избора й.
Но пък познавам много добре булката... и затова и младоженеца не мога да поздравя...
 
От: Вицове

- Виж, Асене, този прах наистина изпира всичко до бяло. Фланелката ти е направо като сняг.
- Хъмм.. да, вярно, бе... Въпреки че, със щампата отпред ми харесваше повече.
 
От: Вицове

8) Поздрав за Blinky & coolice :twisted:

Колко потребители на един форум са необходими, за да бъде сменена една електрическа крушка?
Отговор: 1193
1 - сменя крушката и пише във форума, че е сменил крушката.
12 - споделят сходни жизнени опитности и истории за подмяна на крушки по най-различни начини.
7 - предупреждават, че подмяната на ел. крушки е опасна работа.
27 - посочват граматическите и правописни грешки в предишните постове.
53 - започват да се карат с грамотните.
156 - пишат на модератора на форума оплаквания по повод недопустимото обсъждане на замяна на ел. крушки в този форум.
41 - поправят грешките в постовете на тези, които се карат с онези, които първи са посочили граматическите грешки.
109 - настояват да се премести обсъждането на темата за смяната на крушката на друг форум
203 - настояват обсъждането на грешките да бъде прехвърлено във forums.spelling и forums.punctuation.
111 - пишат, че всички използват ел. крушки, затова обсъждането на подмяната им е напълно допустима във форума.
306 - спорят кои ел. крушки са по-добри, къде да се купуват и кой начин на подмяна е най-ефективен.
27 - дават линкове на сайтове, където могат да се видят образци на най-различни ел. крушки.
14 - съобщават, че линковете са сдухани и изпращат работещи линкове.
3 - пишат, че са намерили на тези сайтове материали, които касаят форума, което прави обсъждането на дадената тема във форума допустима.
33 - сортират всички предишни постове в един и накрая добавят своето мнение.
12 - заявяват, че завинаги напускат форума, т.к. не могат повече да понасят разгорялата се дискусия.
4 - предлагат да се въведе FAQ по ел. крушките и тяхната подмяна.
25 - предлагат да се отвори нов форум...
48 - заявяват, че форумът... е точно за това
 
От: Вицове

Е това ми е любимия:):

Чукчата си купува огромен апартамент в Москва. Идват му гости и той започва да ги развежда из апартамента. Влизат в хола – мебели няма, само зелени тапети и зелен мокет.
– Какво е това бе?
– Тундра.
Отиват в спалнята – пак тундра. Другата спалня – тундра. Кухнята и тя тундра. Гостите се чудят:
– А къде спиш тогава?
Показва им – в тоалетната махнал тоалетната чиния и спретнал там иглу.
– А къде ходиш по нужда?
– Е, тундра голяма…
 
От: Вицове

- Сине, подозирам, че новата ти приятелка е елитна прости**тка.
- О, татко! Как ти хрумна тоакова нещо?
- Скъпо взима.
 
От: Вицове

Четиридесет години по-късно.
- Бабо, изпей ми някоя песен от младостта си.
- Опа, гангнам стайл! Oп, оп, оп...
 

Горе