Вкарване на 1500 старници в WP blog

xgamer

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Търся някой който да ми вкара 1500 страници /за начало после ще има още 5000/
Моля оставайте офертите си в поста
/става на въпрос за copy/paste /

за сега е намерен човек, ако нещата не се получат ще подновя темата.
 
Последно редактирано:
От: Вкарване на 1500 старници в WP blog

15 лева за първите 1500, като ти обещавам качество, бързина и коректност от моя страна.За вторите ще говорим, ако си доволен от работата.
 
От: Вкарване на 1500 старници в WP blog

800 лева за първите 1500 страници.

Останалите - 3000 лв, ама не на Пейпала, ами ще помоля да ги пратиш с пощенски запис до областния психодиспансер, където очаквам да ме приемат малко след като завърша първата партида...
 
От: Вкарване на 1500 старници в WP blog

Направи си един безплатен хостинг на Wordpress MU без антиспам защита при регистрация (може само на коментарите) и хиляди ботове ще ти вкарват всеки ден по толкова ;)
 
От: Вкарване на 1500 старници в WP blog

ей Noke редовно оспамваш хорските далаверки :)
Ако първите 2-ма бяха изчакали да си пусна "офертата", сега щяха да могат да се надяват на по-нормално заплащане. Ама не - давай дъмпинг още от първия пост.

Едва ли си дават сметка колко време отнема 1500 поста по тоя метод... Като добавиш и натискането на Пъблиш и чакането...
 
От: От: Вкарване на 1500 старници в WP blog

Ако първите 2-ма бяха изчакали да си пусна "офертата", сега щяха да могат да се надяват на по-нормално заплащане. Ама не - давай дъмпинг още от първия пост.

Едва ли си дават сметка колко време отнема 1500 поста по тоя метод... Като добавиш и натискането на Пъблиш и чакането...

Съгласен съм, но явно 20 лева са им достатъчни за да загубят 2-3 дни в работа.
Такива мнения като твоето трябва да ги има, барем някой се усетят, че не може вечно да се работят за жълти стотинки.
+реп от мен
 
От: Вкарване на 1500 старници в WP blog

Вие пускайте офертите си аз ще преценя кой да го направи ! - цената не е фактор за мен !
Ще помоля да пишете само по темата или ако имате коментар да е в граници.
 
От: Вкарване на 1500 старници в WP blog

Всеки си оценя труда... пределно съм наясно колко време ще ми отнеме, но тъй като не съм извършвал подобна задача досега, съответно ще дам по-ниска цена. Защо хвърляте плондерски мнения из форума, без да знаете за какво става на въпрос. Ако имах зад гърба си поне 1-2 месеца опит с WP нямаше да мръдна от 30-40 лева за тази задача.

Извинявам се, но не се сдържам понякога.

*а и гошо78.. потърси и намери някакъв вид оплакване във форума, за да се уверя!
 
От: Вкарване на 1500 старници в WP blog

Понеже виждам, че колегата Radeff, не си цени много труда, ще се обоснова и ще предложа моята "цена".
Цена за първите 1500 статии - 300лв. Цена на следващите 5000 - 1000 лева. Сметката показва 20ст. на статия.
Обосновка:
1. Събмит по социални сайтове и публични директории е на стойност от 5ст до 7ст. в повечето оферти - които в повечето случеи се извършват с помощни програми като Roboform и отнемат не повече от 15 секунди - времето за зареждане на сайта + 1 клик.
2. При сръчност, копирането на една статия би ти излязло минимум 1 минута.
2.1. Копираш заглавие от сайт А в сайт Б > Връщаш се в сайт А за да маркираш целия текст.
2.2. Копираш целия текст от сайт А в сайт Б.
2.3. Добавяш тагове (етикети) + избор на категория.
2.4. Чакаш wordpress-a да си запише данните в базата (в пориадъка на 5 до 10 секунди) в базата.

Това е в най-добрия случей, в който се справиш за 1 минута.
Извод: 1500 статии = 1500 минути/60минути = 25 часа / 8 =~ 3 дни.
20 лева/3 дни = 6.66 лв/ден
6.66 лв/8 часа = 0.835 лв/час

Колега съжелявам за това ми обяснение, но наистина с такива цени подбивате пазара и за това ще си тънем в мизерия, а работодателите ще казват - "ема как, аз му давам 400 лева на месец, което са адски много пари."
Започнете да си уважавате труда и спрете да се продавате за жълти стотинки.
Такива оферти може някой от милиардите китайци да публикува, но не мисля, че ние сме такива.

Едит: Забаравих да добавя, че дори и да ползваш някой туул за създавъне на готови действия (макроси) във фаерфокса, пак времето няма да падне под 15 часа.

П.П. Не задължавам никой да се съобразява с казаното/написаното от мен. Това си е мое мнение, а знаем, че всеки има такова :) Това да се разбира по-скоро като съвет за следващите решили да предоставят услугите си.
 
От: Вкарване на 1500 старници в WP blog

Много ми "харесва" като трети лица правят оценки на чуждия труд.
 
От: Вкарване на 1500 старници в WP blog

Много ми "харесва" като трети лица правят оценки на чуждия труд.
Предполагам този ти коментар, е насочен към последния ми постинг. Е не давам оценка на чуждия труд, давам оценка за моя труд. Позволих си да направя такъв разчет, за да обоснова исканата от мен сума за извършването на услугата.

Моето предложение си е напълно валидно и е въпрос на решение дали автора ще предпочете мен или някой от писалите в темата преди мен.
 
От: Вкарване на 1500 старници в WP blog

Бих искал да се отбележа! Няма да предлагам цена, ще изчакам ако има предложение и тогава ще говорим! Правил съм го това и ми харесва да го правя!
 

Горе