Внимание!Опит за измама в ГоДеди!!!

От: Внимание!Опит за измама в ГоДеди!!!

Ами зависи. Седмица-две, може и по-дълго.
 
От: От: От: Внимание!Опит за измама в ГоДеди!!!

Про принцип може с vpn или някой бот с проксита.
А и като гледам са от една мрежа айпитата.

Едно от всичките би трябвало да е на пострадалата жена(тя е възрастна) и е от Шумен.Тези всички айпита и те са шуменски и са на близу.Тя е клиент на Близу също. А бот не може да смени паролата на фейсбук чрез заявен линк на пощата,доколкото знам...
 
От: Внимание!Опит за измама в ГоДеди!!!

Да бе, той линка уж води към ГоДади, ама като сложиш мишката отгоре в браузъра ти изписва съвсем друг адрес.
 
От: Внимание!Опит за измама в ГоДеди!!!

Да бе, той линка уж води към ГоДади, ама като сложиш мишката отгоре в браузъра ти изписва съвсем друг адрес.

Обикновения потребител не гледа какво пише в лентата на браузъра,а гледа заглавията/съобщенията на страницата,която му се отваря.
 
От: Внимание!Опит за измама в ГоДеди!!!

до vladko82
Регистрирах се, само защото този IP адрес 93.152.193.137 се беше опитвал да влиза и в моята поща, на два пъти, на същата дата.
Image 4h.jpg
Намерих и други оплаквания за същия. Нямам обяснение, какъв е този луд, който вилнее по всички пощи?
 
Последно редактирано:
От: От: Внимание!Опит за измама в ГоДеди!!!

до lalala
Ти ли ми писа във Фейсбука? При мен опитите бяха само на 22.01.2015 г. Доставчикът му е "Онлайн Директ". Оплаках им се и обещаха да го предупредят. От тогава не е правил опити. Действай, ако си от София, отивай направо при доставчика му. Аз още не съм се отказала да го стисна за гърлото, но сега нямам възможност. Смятам да подам и жалба до полицията.
 
Последно редактирано:
От: От: Внимание!Опит за измама в ГоДеди!!!

до vladko82
Регистрирах се, само защото този IP адрес 93.152.193.137 се беше опитвал да влиза и в моята поща, на два пъти, на същата дата.
Виж файлът 12265
Намерих и други оплаквания за същия. Нямам обяснение, какъв е този луд, който вилнее по всички пощи?

Този с това айпи беше хакнал пощата на "тъщата", както и фейсбука и, като е изискал линк за смяна на парола на имейла. Тя жената е на ти колкото да си пусне и спре компа, да си влезе в пощата,фейса и скайп, и да напише няколко изречения. На мен ми излезе, че е на Близу-писах на абюз мейла от хуис-а,но не получих отговора. Месец преди това някой келеш се беше опитвал да влиза в една от пощите и фейсбука ми, айпи-то беше на Еволинк, писах на хуис мейла, отговориха ми сле 1-2 часа, че айпито е тяхно-предоставено на риселър от Монтана, и че са изюркали риселъра да предупреди потребителя си и всичко приключи до там. Евала за което, Еволинк са супер сериозни. А Близу- са пълен та9ак, за нищо не стават.
 
От: Внимание!Опит за измама в ГоДеди!!!

Нещо не ми изпраща отговора:shock: Да няма някакви ограничения тук?
Все пак съм нов потребител. Може ли да ти изпратя линк на ЛС?
 
От: Внимание!Опит за измама в ГоДеди!!!

Изпрати, няма проблем.
 

Горе