Вносители на продукти за маникюр?

Здравейте,

Някой дали знае някоя фирма, може и китайска, която да внася материали за маникюр и от която може да се изкупува на едро?

Нищо не мога да намеря в нета, само он-лайн магазини, които не ми вършат работа,

Мерси!
 
Али бабо… баба
 
Аз знам, ама не е в Илиянци, а на центъра, и не са вносители, а търговци на едро, където съм виждал да пазаруват различни козметични салони - в сградата на ВМРО (Пиротска 5, входът откъм Георг Вашингтон), ет.3, офис 15, фирмата е Крисма. Телефоните ги има по бизнес указателите предполагам.
 
Аз знам, ама не е в Илиянци, а на центъра, и не са вносители, а търговци на едро, където съм виждал да пазаруват различни козметични салони - в сградата на ВМРО (Пиротска 5, входът откъм Георг Вашингтон), ет.3, офис 15, фирмата е Крисма. Телефоните ги има по бизнес указателите предполагам.
https://www.juliana-nails.bg са точно вносител, а фирмата е Арлекс ЕООД. Тел.: О894 85 49 42 Не разбирам толкова ли е трудно да им отворите сайта и да прочетете коя е фирмата, къде се намира и кой е телефона?
 
Аз знам, ама не е в Илиянци, а на центъра, и не са вносители, а търговци на едро, където съм виждал да пазаруват различни козметични салони - в сградата на ВМРО (Пиротска 5, входът откъм Георг Вашингтон), ет.3, офис 15, фирмата е Крисма. Телефоните ги има по бизнес указателите предполагам.

Супер, мерси много!
 

Горе