Внос на дрехи от туция с карго

business

New Member
Искам да разбера как става вноса на дрехи от Турция с каргo и след като са реплики не е ли проблем има си определено карго което внася реплики или как?
 
Някой ако се интересува от дрехи на едро от Турция да ми пише.
 
Всяко едно карго го прави, само се разберете за цената. В повече случаи става въпрос за Х цена на артикул. И не носят отговорност, ако им я вземат.
Като цяло трябва да отидеш в турция, да я купиш и да и да я дадеш на каргото. И ти карат стоката до адрес в България.
 
Някой ако се интересува от дрехи на едро от Турция да ми пише.
Здравейте,видях поста ви,че ако някои се интересува от дрехи на едро от Турция може да ви пише.Аз конкретно се занимавам с онлайн търговия на дамски дрехи (рокли,панталони,ризи,поли и т.н) и от доста време търся подходящо място за зареждане ,а и като цяло харесвам турските стоки като вид и качество и са за предпочитане от китайските.Ако е възможно,свържете се с мен на имейл адрес [email protected] ,за да обсъдим по-подробно евентуална съвместна работа.Благодаря Ви предварително!
 
Здравейте,видях поста ви,че ако някои се интересува от дрехи на едро от Турция може да ви пише.Аз конкретно се занимавам с онлайн търговия на дамски дрехи (рокли,панталони,ризи,поли и т.н) и от доста време търся подходящо място за зареждане ,а и като цяло харесвам турските стоки като вид и качество и са за предпочитане от китайските.Ако е възможно,свържете се с мен на имейл адрес [email protected] ,за да обсъдим по-подробно евентуална съвместна работа.Благодаря Ви предварително!
Имам интерес
 

Горе