Внос на електроника от Китай

katev_1985

New Member
Не знам дали има актуална тема, ако има моля да ме извините и да ме пренасочите.
Мисля да продавам физически и онлайн китайска електроника.
Въпросът е как да внасям стоката, най- изгодно и сигурно.
Ако някой се занимава с внос на едро от китай, ще се радвам да се свърже с мен и да ми обясни как ще е най- удачно да процедирам.
 
Не знам дали има актуална тема, ако има моля да ме извините и да ме пренасочите.
Мисля да продавам физически и онлайн китайска електроника.
Въпросът е как да внасям стоката, най- изгодно и сигурно.
Ако някой се занимава с внос на едро от китай, ще се радвам да се свърже с мен и да ми обясни как ще е най- удачно да процедирам.
Съветвам те да прочетеш тази книга: https://www.amazon.com/Direct-China-Many-Other-Countries-ebook/dp/B074BKWHJL
Ще ти отговори на повечето въпроси.
 
alibaba . com
 
Ти използвал ли си ги?
Много скъпа доставка предлагат.Това не ме устройва.
това е доставка за мостри само, или ти си решил единични бройки да внасяш, по принцип ако е така, в алито иначе като поръчваш много от една стока в алибаба се договаряш за транспорт с кораб примерно и тогава идва тънко, а и научи английски 25ти век сме
 
Здравей, ако няма да купуваш контейнер със стока просто го забрави, виждам че, са ти дали alibaba и си написал че, това е скъпо, другият вариант е още по-скъп и там се кара на контейнери повярвай, искаш евтин вариант, отиваш до китай със човек и уреждаш контерйнери и после ги караш тук, всичко се смята да ти излезе сметката, най-добре намери склад от европа със китайски стоки или производител.

Поздрави,
Станимир И
 
Здравей, ако няма да купуваш контейнер със стока просто го забрави, виждам че, са ти дали alibaba и си написал че, това е скъпо, другият вариант е още по-скъп и там се кара на контейнери повярвай, искаш евтин вариант, отиваш до китай със човек и уреждаш контерйнери и после ги караш тук, всичко се смята да ти излезе сметката, най-добре намери склад от европа със китайски стоки или производител.

Поздрави,
Станимир И
Аз искам да стартирам дребен бизнес.
Едва ли всички търговци с китайски стоки вкарват контейнери.
Благодаря все пак за съвета.
 
Аз искам да стартирам дребен бизнес.
Едва ли всички търговци с китайски стоки вкарват контейнери.
Благодаря все пак за съвета.
Здравей, ако си решил точно кои продукти ще продаваш, се свържи с митнически агент, за да ти каже какво се иска за тях и какво се дължи при внос, като мито, ддс, сертефикат за продажба в евро съюза и т.н..
После си правиш сметката колко се оскъпяват след тези неща.
Трябва да помислиш дали трябва да даваш и гаранция на продуктите / това също е разход /.
Ако китаеца работи с голям куриер може да даде прилична цена за доставка и на по-малък обем, например:
Поръчваш 500 броя малка електроника, доставка например 300 долара, това прави по лев на артикул оскъпяване, което е ок и идва бързо, но зависи от обем на стоката, колко тежи.....
Преди всичко си изясни колко стока и каква искаш за пращане, за да може после да питаш при такава поръчка колко е доставката.
Цялата галимация си иска питане разпитване, мейли, за да прецениш да ли ще ти е изгодно.
 
Аз искам да стартирам дребен бизнес.
Едва ли всички търговци с китайски стоки вкарват контейнери.
Благодаря все пак за съвета.

Здравей, явно не си прочел нищо от което написах, за да започнеш малък бизнес, намери китаец със склад в европа, цените ще са доста по-малки, може и да работиш на дропшипинг, явно имаш голямо его или си много тъп, все пак ще ти помогна, виж тук: https://www.sunsky-online.com/

Поздрави,
Станимир И
 
Здравей, явно не си прочел нищо от което написах, за да започнеш малък бизнес, намери китаец със склад в европа, цените ще са доста по-малки, може и да работиш на дропшипинг, явно имаш голямо его или си много тъп, все пак ще ти помогна, виж тук: https://www.sunsky-online.com/

Поздрави,
Станимир И
Благодаря ти умни ми приятелю.
Отдавна трябваше да се регистрирам в бг форум за да разбера колко съм тъп.
Бях забравил в какъв стил са съветите в нашенските форуми.
 
Здравей, ако си решил точно кои продукти ще продаваш, се свържи с митнически агент, за да ти каже какво се иска за тях и какво се дължи при внос, като мито, ддс, сертефикат за продажба в евро съюза и т.н..
После си правиш сметката колко се оскъпяват след тези неща.
Трябва да помислиш дали трябва да даваш и гаранция на продуктите / това също е разход /.
Ако китаеца работи с голям куриер може да даде прилична цена за доставка и на по-малък обем, например:
Поръчваш 500 броя малка електроника, доставка например 300 долара, това прави по лев на артикул оскъпяване, което е ок и идва бързо, но зависи от обем на стоката, колко тежи.....
Преди всичко си изясни колко стока и каква искаш за пращане, за да може после да питаш при такава поръчка колко е доставката.
Цялата галимация си иска питане разпитване, мейли, за да прецениш да ли ще ти е изгодно.
Не знаех, че трябва да имам и сертификат за да продавам в Бг китайски стоки.
 
Благодаря ти умни ми приятелю.
Отдавна трябваше да се регистрирам в бг форум за да разбера колко съм тъп.
Бях забравил в какъв стил са съветите в нашенските форуми.
Привет, не съм искал да те нараня, като цяло да си тъп не е обида, все пак помогнах ли ти? Аз съм бил много пъти тъп и още съм за доста неща. Виж сайта който дадох, ще ти реши проблема.

Поздрави,
Станимир И
 
Привет, не съм искал да те нараня, като цяло да си тъп не е обида, все пак помогнах ли ти? Аз съм бил много пъти тъп и още съм за доста неща. Виж сайта който дадох, ще ти реши проблема.

Поздрави,
Станимир И
Трудно може да ме нарани човек, който не познавам, в интернет форум.По- скоро ти май си наранен и ти съчувствам.
Благодаря за линка, ще прегледам сайта при първа възможност.
 
Не знаех, че трябва да имам и сертификат за да продавам в Бг китайски стоки.
Сертификата трябва да го има китаеца производител, ти просто трябва да го приложиш към документите като освобождаваш от митницата. Затова писах да се консултираш с митнически посредник, за да ти каже за твоите стоки какво се иска при внос.
 
Трудно може да ме нарани човек, който не познавам, в интернет форум.По- скоро ти май си наранен и ти съчувствам.
Благодаря за линка, ще прегледам сайта при първа възможност.

Определено имаш някакви психически проблеми, като цяло май ще преосмисля помагането на неблагодарни индивиди като теб тип някоя далаверка на дребно да си купя баничка.

Посети и този линк: https://www.dpbivanrilski.com/

Поздрави,
Станимир И
 
Определено имаш някакви психически проблеми, като цяло май ще преосмисля помагането на неблагодарни индивиди като теб тип някоя далаверка на дребно да си купя баничка.

Посети и този линк: https://www.dpbivanrilski.com/

Поздрави,
Станимир И

Определено имаш някакви психически проблеми, като цяло май ще преосмисля помагането на неблагодарни индивиди като теб тип някоя далаверка на дребно да си купя баничка.

Посети и този линк: https://www.dpbivanrilski.com/

Поздрави,
Станимир И
Явно си ползвал услугите им, но съжаление не са успели да ти помогнат.
Доста ми е жал за теб.Такава дребна душица като теб, която сипе обиди по форумите, но в същото време се прави на щедър и отзивчив.
Явно в теб живеят поне две личности.
Ти понеже си крупен бизнесмен с милиарден бизнес, всеки ден си по форумите.
Живял съм 35 години без твоята помощ, ще успея поне още толкова.
Всичко най- добро ти желая и скорошно оздравяване!

Ето и за теб линк, да си върна жеста.

 
Не знам дали има актуална тема, ако има моля да ме извините и да ме пренасочите.
Мисля да продавам физически и онлайн китайска електроника.
Въпросът е как да внасям стоката, най- изгодно и сигурно.
Ако някой се занимава с внос на едро от китай, ще се радвам да се свърже с мен и да ми обясни как ще е най- удачно да процедирам.
Здравейте, какъв бизнес сте развивал до този момент? Имате ли предишен опит в управление на търговско дружество?
 
Здравейте, какъв бизнес сте развивал до този момент? Имате ли предишен опит в управление на търговско дружество?
Здравейте.
Нямам практически опит.Чета отдавна книги за бизнес и предприемачество, бил съм търговец, но не съм имал собствен бизнес.
Затова реших да започна с нещо малко за да натрупам опит.
 
Здравейте.
Нямам практически опит.Чета отдавна книги за бизнес и предприемачество, бил съм търговец, но не съм имал собствен бизнес.
Затова реших да започна с нещо малко за да натрупам опит.
Благодаря за споделената информация, а към какъв вид и разновидност на електроника сте се насочил? Идеята Ви ще срещне ли конкуренция? Във вашият град или област има ли тази електроника в друг магазин, която Вие искате да продавате?
 

Горе