Внос на марката G-Star RAW ?

skittles

Member
Здравейте, предполагам има десетки, стотици вносители на едро на марки като Adidas, Nike, Puma, Armani, Guess и т.н.
Въпроса ми е има ли такива на марката G-Star RAW?
Възможно ли е ако имам желанието и парите да купя стока на едро на тази марка и да я продавам на дребно тук..
Цените на продуктите на тази марка съвсем не са достъпни за повечето българи.
С колко % по-евтино мога да взема даден продукт на едро спрямо цената му в оторизиран магазин?
Да кажем,че намеря стока на едро, направя си онлайн магазин и продавам .. законно ли е? Какво ми трябва за да е законно? G-Star предлагат франчайз и не мисля, че имам право така свободно да продавам?
 
Последно редактирано:
От: Внос на марката G-Star RAW ?

А защо не се свържеш директно с производителите, така ще получиш вярната информация от източника.
 
От: Внос на марката G-Star RAW ?

Преди години и аз имах същите мераци. В Германия има 3 големи аутлета с много ниски цени. Свързах се с тях, но ме отрязаха. Нищо не пречи да опиташ и ти.
 
Ако си от София отиди в МОЛ Сердика - там има магазин на G-Star и ги попитай - може, да продват и на цени, на едро.
 
В магазина няма какво да питаш някоя кифла да те гледа като полезно изкопаемо. Отиваш в магазина и хубаво разглеждаш етикета с цената там има информация за вносителя - адрес, дори и телефон в много случаи. Свързваш се с тях и си задаваш въпросите.
 

Горе