Внос на реплики от Китай

От: Внос на реплики от Китай

Да ти нарежат цял контейнер! Е от такива търгаши като теб не може нормален човек да си доктара заплатата. Цял контейнер, да знаеш! Цял!
 
От: Внос на реплики от Китай

От такива като мен ? Аз ли ти изкарвам заплатата колега или ти самия ? Аз не съм нормален човек така ли ? Другия път си пази мнението за себе си . И ако обичаш недей да спамиш.
 
От: Внос на реплики от Китай

Вече на фалшивите стоки така ли им казват - "реплики"? :lol:

Как пък уж били фалшиви (опа, моя грешка, "реплики" :lol:) а в следващия момент станаха "маркови"? Как така придобиха тази трансформация от Китай до тук и успяха от фалшиви да станат маркови?

Щом е фалшиво - да го спират, режат, унищожават, горят - абе въобще ментетата в кереча!

Писна ми от фалшиви стоки, внасяни от фалшиви хора във фалшивата ни държава, управлявана от фалшиви политици.
 
От: Внос на реплики от Китай

Ти буквално питаш как да заобиколиш закона, желаейки да внесеш менторляци и да се възползваш от името на производителя, а после аз съм спамил...

И да - ментетата пречат на хората, които продават оригинали, като се сетиш защо сам може да го напишеш и други да разберат.
 
От: Внос на реплики от Китай

Това са маркови реплики, правете разлика от нормалните реплики :)
 
От: Внос на реплики от Китай

Това са маркови реплики, правете разлика от нормалните реплики :)

И аз съм се чудел винаги какво точно означава "реплика", звучи ми нещо като по-качествено менте или поне така се опитват да го изкарат. Но кой гарантира качеството, след като зад него не стои никоя марка?
 
От: Внос на реплики от Китай

Такива малки мишки като теб знаеш ли как ги обичат на митницата. Това е сектора на големите риби и е много трудно да пробиеш със 30-тина чифта ментета. Трудно ще минеш с такива количества без "почерпка" и тя доста солидна. А и не разбирам как изобщо може да си мислиш, че ще вкараш 30 чифта обувки без изобщо да ги спрат за проверка. Това да не са 2 чифта, че да се надяваш да дойдат в местния пощенски клон?
 
От: Внос на реплики от Китай

Това са маркови реплики, правете разлика от нормалните реплики :)

Какво искаш да кажеш с това? Че са законни фалшификати на примерно марката Адидас, т.е. Адидас е дал разрешение някой да имитира техните продукти?
 
От: Внос на реплики от Китай

Въпреки всичко много се наводни българския пазар с какви ли не реплики.
 

Горе