Внос

chavdarov2011

New Member
Здравейте, имам идея да заредя магазин за дрехи със стоки от Китай . Въпроса ми е как мога да ги вкарам от там, има ли някой посредник с който мога да работя ? Идеята ми е да ги вкарам с групаж или на контейнер .
 
От: Внос

Има си официална българо- китайска камера , която се занива с това посредник на бизнеса. това е най сигурното решение
 
От: Внос

Здравейте, имам идея да заредя магазин за дрехи със стоки от Китай . Въпроса ми е как мога да ги вкарам от там, има ли някой посредник с който мога да работя ? Идеята ми е да ги вкарам с групаж или на контейнер .

За кво ти е да ги вкарваш от Китай, не можеш ли сам да ги шиеш тия дрехи? Ама че мързел!
 
От: Внос

Морални уроци мога да получа и в църквата . Обърнете внимание на въпроса, ако има какво да кажете - кажете, ако не - недейте !
 
От: Внос

Морални уроци мога да получа и в църквата . Обърнете внимание на въпроса, ако има какво да кажете - кажете, ако не - недейте !
Харесва ми какво алчно копеле е тоя, браво, така трябва.

Аз иначе не знам нищо за вноса, но бих едва ли е трудно да намерих някой който знае. Най-добре е да намериш направо фирмите, които произвеждат нещата, които търсиш и да им звънеш сам. Всички големи производители в Китай имат някой, който говори английски.
 
От: Внос

Не съм алчен, просто само в бг форумите го има това, ти задаваш въпрос те те възпитават . Благодаря за идеята !
 
От: Внос

Темата, която си ми пратил няма нищо общо с въпроса ми . В тази която ти ми даваш е описано какви са правилата, а аз търся кореспондент , който може да направи връзката с китайците .
 
Последно редактирано:
От: Внос

Влизаш в алибаба и си правиш връзката какво те притеснява?
А темата е полезна, затова ти я пратих, а и от нея можеш да се насочиш към членове на форума които са наясно с вноса от Китай.
 
От: Внос

Какви дрехи по точно те интересуват? Има ли марки? За района на Гуанджоу мога да помогна, имам човек там.
Аз също внасям дрехи.
 
От: Внос

Какви дрехи по точно те интересуват? Има ли марки? За района на Гуанджоу мога да помогна, имам човек там.
Аз също внасям дрехи.

Ахх, че си щедър да помагаш на конкурент.
 
От: Внос

Българска „конкуренция“ (картел) - между 5-20 човека.
Пазарна конкуренция - между хиляди и десетки хиляди продавачи.

DealBlast - Всичко от Китай, Варненец някакъв. Шмекерао е китайския eBay.

Имал е някакъв сайт „freeshipping.bg“ със следния fB, където последния оставен отзив не е много добър. Явно е купувал от шмекераото и той и продавал през него сайт 1-2г., после го е закрил директно, поради идея си нямам каква причина (или някой го е докладвал?).
 
От: Внос

Аз ако имах възможност да избирам, бих избрал да съм част от картела, а не от пазарната конкуренция. В бизнеса сме не да се конкурираме,а да печелим пари.
 
От: Внос

3500$ за 20' контейнер или 4100$ за 40' контейнер. Цената включва всичката документация, транспорта на стоката от избраната фабрика и товаренето в контейнера. Линията е Шангхай - Варна / Атина
 

Горе