Вода газим, жадни ходим!

От: Вода газим, жадни ходим!

Тунели пълни с злато? При това под цялата държава?
Кой ги е строил? Как така не са намерени досега? И още куп въпроси
А, някакви доказателства с които да подкрепиш твърдението си, или просто да се разпишем в темата?
 
От: Вода газим, жадни ходим!

Река Марица ракията тече, а тревата - шопска салата.. Това е златото, което грее в душите и сърцата ни след няколко обърнати чашки домашнярка :beer:
Верно е, че сме най-богати на златни залежи... т.е. нашата земя, не ние
Ама пак си е повод за тост
Хайде Наздраве:beer:
 
От: Вода газим, жадни ходим!

Айде да ходим да копаем?
Ще е забавно. Може и някоя козарка да изнасилим по пътя или уфчар?
Знаеш ли каква лопата яка имам :)
Копае почти сама, аз само трябва да забивам, натискам,напъвам и обръщам...
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Вода газим, жадни ходим!

Река Марица ракията тече, а тревата - шопска салата.. Това е златото, което грее в душите и сърцата ни след няколко обърнати чашки домашнярка :beer:

Значи ти сега се хвалиш че пихтуниш, но ако аз се похваля че пия и ще почнеш да мрънкаш че се изхвърлям и се хваля... ебаси дискриминацията...
 
От: Вода газим, жадни ходим!

Тунели пълни с злато? При това под цялата държава?
Кой ги е строил? Как така не са намерени досега? И още куп въпроси

Брад, аз какви дупки пълни с лайна съм виждал, така че, по пътя на логиката, защо да няма и тунели пълни със злато а?
Обори ме и ще черпя! :)
 
От: Вода газим, жадни ходим!

Абе този дедо явно нещо силно е взимал. Kак пък толкова геолози с модерни техники и методи картографирали цялата БГ, да не бях го видяли този тунел - все пак 7 м. широчина с несметни богатства (злато и сребро) по протежението на БГ и никой да не го види СМЯТАЙ!!!!

Взимаш една кирка и бучиш веднъж, бучиш дваж и на третият път вадиш 400 унциеви кюлчета злато със щампа 999.99 ......
 
От: Вода газим, жадни ходим!

На село по стари легенди под двора ми има злато и сребро още от римляните. То може само на пролет да се намери.... елате търсете :D
 
От: Вода газим, жадни ходим!

Една история от тази седмица:
Имам колега (ром) който миналата седмица разказваше как всеки ден сънувал за някакво гърне с жълтици в двора му.
И през уикенда се хванал за лопатата и се почнало едно копане, изкопал бил колкото 2 стаи място и само ушите му се били виждали. И взел, че намерил нещо като долап, било зазидано и вътре гърне,Нашия пич си казал край бах мааму богат съм, шокиран вика жената да го отвори че няма кураж, жената тича отваря го и гърнето празно :D
Тигъра се ядосал и го бухнал в земята гърнето, и после се усетил, че можел и гърнето да продаде, ходил показвал го ама на парчета кой ще го купи :D
Дет са вика - убава работа ама циганска работа

На село по стари легенди под двора ми има злато и сребро още от римляните. То може само на пролет да се намери.... елате търсете :D
 

Горе