Волен Сидеров на гости при Лора Крумова и БТВ - пак скандал

От: Волен Сидеров на гости при Лора Крумова и БТВ - пак скандал

Волен не ги запкопа, държа се като лумпен. Чувства се като недосегаем завоевател.

Когато наречеш почтена жена "парцал", тя ще се усмихне смутено; а ако наистина е парцал, задължително ще вдигне скандал!
 
От: Волен Сидеров на гости при Лора Крумова и БТВ - пак скандал

Винаги се радвам, когато човек нарича БТВ дезинформатори и медия, която е в зависимост от ГЕРБ.
 
От: Волен Сидеров на гости при Лора Крумова и БТВ - пак скандал

Винаги се радвам, когато човек нарича БТВ дезинформатори и медия, която е в зависимост от ГЕРБ.

Когато се обърне срещу шефа ти, друга песен ще пееш. А това ще се случи вЕрвай ми.
Една сутрин, някоя от личностите му ще се събуди с гъза нагоре, и ще почне да се пеняви и против БСП-то :).
Ще спре с безмълвната си подкрепа и аре чао... :)
 
От: Волен Сидеров на гости при Лора Крумова и БТВ - пак скандал

Боклук тв е ясна,4 години от централните им новини ни гледаше портрета на Асфалт паша.



[video=youtube;0zAE7hGa3l0]http://www.youtube.com/watch?v=0zAE7hGa3l0[/video]
 
От: Волен Сидеров на гости при Лора Крумова и БТВ - пак скандал

Сега изгледах интервюто.
Това не е медия,дееба и шибаната продажна долна група мръсни боклуци.
 
Аз по принцип не се доверявам сляпо на никоя телевизия, така че не мога да кажа БТВ ГЕРБ-ерска ли е или не е. Но е факт, че Шоуто на Слави Трифонов се излъчва именно по БТВ, а той бълва змии и гущери срещу ГЕРБ и определени лица от ГЕРБ при всяка възможност, чак става смешен на моменти. Та ако телевизията наистина беше контролирана от ГЕРБ - едва ли щяха да позволят това.
 
От: Re: Волен Сидеров на гости при Лора Крумова и БТВ - пак скандал

Има схеми, които не се разбират от хората.. Но БТВ си работиха за Герб
Аз по принцип не се доверявам сляпо на никоя телевизия, така че не мога да кажа БТВ ГЕРБ-ерска ли е или не е. Но е факт, че Шоуто на Слави Трифонов се излъчва именно по БТВ, а той бълва змии и гущери срещу ГЕРБ и определени лица от ГЕРБ при всяка възможност, чак става смешен на моменти. Та ако телевизията наистина беше контролирана от ГЕРБ - едва ли щяха да позволят това.
 

Горе