Впечетления хостгатор и алтернатива

gshopov

Well-Known Member
здр ползвам бизнес плана на хостгатор
хоствам около 15 сайта там :)
плащам като поп всеки месец там към 15$ не ми бъркат особенно в джоба, но пък е хубаво да се видят алтернативите ако има такива :)

бих искал алтернатива на хостгатор :) като качество на предлаганата услуга и сходни параметри и разбира се сносна цена :)
като цяло си мислех за някакъв евтин впс но много малко място предлагат в момента хостваните ми сайтове имат общо към Disk Space Usage
10019.55MB
като това пространство се увеличава всеки месец :) трафика който съм използвал този месец е около 30 гб като и той се увеличава със всеки изминал месец

и да добавя :) всички сайтове са насочени към българия :)

та ако някой ползва нещо което има добра скорост към българия :) на приемлива цена :) да сподели
също да каже и впечетления от съпорта тъй като не един и два пъти съм ползвал съпорт от хостгатор и мога да кажа че до сега не съм имал проблеми
дори е факт че бях на почивка и нямах възможност да внеса една такса хората се съгласиха до удължат периода на плащане :) за да не ми спират сайтовете :)
 
От: Впечетления хостгатор и алтернатива

При условие, че сайтовете ти се развиват и гълташ все повече място и трафик, според мене трябва да се приготвиш да плащаш повече за доставчик, а не по-малко. 15$ нищо не са.
 
От: Впечетления хостгатор и алтернатива

Изчакай черния петък и си регистрирай нов акаунт със 75% намаление.
 
От: Впечетления хостгатор и алтернатива

13 ноември 2009 г. е петък :) Сигурно ли е, че всеки 13-ти петък намалят цената?
 
От: Впечетления хостгатор и алтернатива

При условие, че сайтовете ти се развиват и гълташ все повече място и трафик, според мене трябва да се приготвиш да плащаш повече за доставчик, а не по-малко. 15$ нищо не са.

нямам против да плащам повече но все още е рано да мисля за такова
проблема е че нещо ми се струва че бавничко ми зарейда сайтовете :) в хостгатор
и затова си мисля :) да сменям компанията иначе другите неща са 6-тица :)
 
От: Впечетления хостгатор и алтернатива

Това с бавното зареждане на сайтовете в Хост Гейтър и на мен ми прави неприятно впечатление.
 
От: Впечетления хостгатор и алтернатива

ns1 бизнес хостинга хем ще е в България и ще ти зарежда по бързо за посетителите ? 10 лева на месец 10гига/600гига

ако ти е малко вземи и втори ... аз това ползвам
 
От: Впечетления хостгатор и алтернатива

По-добре вземи някой риселърски от нс1.бг :) Че те правят проблем за процесорното време :)
 
От: Впечетления хостгатор и алтернатива

досега не са ми правили проблем
а човек със система като моята ми каза че в суперхостинг са му направили проблем за процесорното врем на същата система
при същото натоварване ...
и аз се страхувах да няма проблем но до сег ане са ми правили на дума
А тези риселърските там няма ли проблем за процесорно време ?
 
От: Впечетления хостгатор и алтернатива

По-добре вземи някой риселърски от нс1.бг :) Че те правят проблем за процесорното време :)

Здравек Sammy имам един въпрос към теб, при реселърски хостинг няма ли ограничение на процесорното време ?
 
От: От: Впечетления хостгатор и алтернатива

Здравек Sammy имам един въпрос към теб, при реселърски хостинг няма ли ограничение на процесорното време ?

абе то баш да няма неможе...
ама може да е нещо п оразширено :)
защото аз вярно ползвам и един такъв пакет може и атова да не са ми пищяли
 
От: От: От: Впечетления хостгатор и алтернатива

За жалост има, сега и писах. Отговориха ми че ограничението е 1% CPU
 
От: Впечетления хостгатор и алтернатива

Разбира се, че има ограничение и за риселърите. Просто има малко повече време, отколкото на останалите планове. Навсякъде е така. Точни цифри съм виждал при Суперхостинг, но сега не мога да намеря техните проценти.
 
От: Впечетления хостгатор и алтернатива

мисля по-този въпрос :) за сега обаче не виждам алтернатива :) имам хостнг и в бг пинга в сравнение с хостгатор е съотвтетно в бг хостига е 5-6мс а в хостгатор е 150мс :(
но пък в бг ме ограничават от към доста други неща примерно сайт хоствам преди в бг от суперхостинг ми правиха проблем на няколко пъти за натоварване :) в хостгатор тоз проблем го няма
макар че пичовете са си прави :) от суперхостинг защото той и си товареше доста :) иначе продължавам да си ги ползвам и тях доста добър съпорт имат и не съм имал проблем с ъптиме на хостнатите сайтове
 

Горе