Връзка в Министерството на културата....

горския

New Member
Ако има някой от форума работещ в Министерството на културата или някаква стабилна връзка там да свирка. Трябва ми за едно компетентно становище относно строеж в границите на архитектурен резерват, може или не може. По каналния ред и с търсене в интернет за конкретния резерват не става, изръшкал съм нета нема и нема инфо...
 
От: Връзка в Министерството на културата....

Строежа има ли си скица.
Строежа има ли си архитект.
Строежа има ли си снимка в гугъл.... тея сателити са в помощ на вас - хората с проблеми.

Министерството е крайната дупка на кавала. Преди това е ОБЩИНАТА и СЪДА..................
 
От: Връзка в Министерството на културата....

Изразих се малко неправилно. Необходимо е становище относно БЪДЕЩ строеж, т.е от това министерство зависи въобще ще има или няма да има спрямо разпоредбите за дадения резерват. И ако има, евентуално какви ще са ограниченията...тегава работа, бюрокрация.
 
От: Връзка в Министерството на културата....

Наемете си адвокат. Така се прави.
 
От: Връзка в Министерството на културата....

Къде се прави така? По филмите в стил "Секса и града" може и така да се прави. Ей забелязвам напоследък мноо модерна тая фраза с адвоката и въобще тва лице гусин адвокатина мноо се издигна в очите на хорицата като панацея някаква, а то тва абсолютна заблуда. Ма модерна работа иначе, европейска. Тц...не стаа. Козата си сака пръч.
 
От: Връзка в Министерството на културата....

Осъзнаваш ли ролята на адвокатите.
 
От: Връзка в Министерството на културата....

Мхъм...даже доста отблизо съм запознат. И затова казвам, че засега може и без него. Въобще в този род дейности вълшебната думичка е "архитекта" и колкото по-главен толкова по-добре! Адвоката е декаденство в случая.
 
От: Връзка в Министерството на културата....

Архитектите не стават за подкупване. Адвоката умее това изкуство и познава достаааааа хора над архитекта.
 

Горе