Връзки в LinkedIn

От: От: Връзки в LinkedIn

Така като гледам май имат някакви таски или изискват някакви нива че седнах да пусна покана на 1-2 човека и веднага ми даде, че нема да стане трябва да вдигна левел ?
Едит нещо съм в грешка на тия дето ми ги предлога то ми дава да пращам, тия дето аз си ги търся неще явно аз бъркам та ще седна да си поиграя ;) Това да си настроиш добре профила там си е поне 1 ден играчка :D

Иска ти имейла на човека, нали? Това става, ако си пратил покани на хора, които са казали че не те познават. Май 3-5 човека стигаше да кажат I don't know и ти налагат тази рестрикция.
 
От: Връзки в LinkedIn

Не това е на първия още, на никого другиго не съм пращал, даже исках да пратя покана на приятели които познавам и още на първите веднага стоп

To send an InMail now, upgrade your account.

Някъде бъркам понеже на никой не ми дава.
 
От: Връзки в LinkedIn

Това е защото си искал да изпратиш съобщение. Трябва първо да пращаш покани с connect и после да пращаш съобщение, защото иначе мисля, че има възможност да пратиш съобщения на хора които не са те одобрили като връзка, обаче срещу заплащане.
 
От: Връзки в LinkedIn

Това е защото си искал да изпратиш съобщение. Трябва първо да пращаш покани с connect и после да пращаш съобщение, защото иначе мисля, че има възможност да пратиш съобщения на хора които не са те одобрили като връзка, обаче срещу заплащане.

Да ве стана, завъртяна работа :D Гледам изградено е като доста интелигентна социална мрежа откъм юзъри, но колко са активни се не знае :)
 
От: Връзки в LinkedIn

Да ве стана, завъртяна работа :D Гледам изградено е като доста интелигентна социална мрежа откъм юзъри, но колко са активни се не знае :)

активни са, зависи и от средата която си изградиш
 
От: Връзки в LinkedIn

Вярно ли се кефите на неадекватните HR "специалисти" в llinkedin?
 
От: Връзки в LinkedIn

Вярно ли се кефите на неадекватните HR "специалисти" в llinkedin?

То там не са само HR "специалисти", зависи кой какво си търси, има си и обяви за работа, може и клиенти за бизнеса да си намериш, с 2 думи за бизнес е по-добре от ФБ, може и бизнеса да си промотираш....
 
От: Връзки в LinkedIn

Супер много хънтват през него за ИТ бранша, даже на моменти бие и джобса за по специализираните длъжности :)

ПП Ако искаш си сподели профила, за да те добавим и насъбереш малко контакти :)
 
От: От: Връзки в LinkedIn

Това да си настроиш добре профила там си е поне 1 ден играчка :D

Пич, не се излагай тук.
Линкера - като идея, и членове, няма нищо общо с махленското фаце.
 
От: Връзки в LinkedIn

@dnc обсъждате ейчарките затова питам защо им се кефите.

Как цял ден. Ти да не пишеш роман :).
 
От: Връзки в LinkedIn

Как цял ден. Ти да не пишеш роман :).

Реално ако приемем, че в изграждането на профила се включват и препоръките от други потребители, един ден далеч не е достатъчен. Доста време си отнема да намериш хора с които си работил и да им се примолиш за препоръка :)
 
От: Връзки в LinkedIn

Реално ако приемем, че в изграждането на профила се включват и препоръките от други потребители, един ден далеч не е достатъчен. Доста време си отнема да намериш хора с които си работил и да им се примолиш за препоръка :)

Мда това си е бая играчка, аз пуснах на стари колеги поканки и сега чакам, веднага ми пусна и една HR-ка покана да си ме държи в пазвата, ако излезе нещо хд. Аз понеже нямах много време вчера праснах едно копи пеист нескопосано CV. Но тези дни ще седна и ще си поиграя, като цяло ми допадна като мрежа поне статусите не са сърце раздирателни.
 
Последно редактирано:
От: Връзки в LinkedIn

@mr_nikolov ако ти правиш други потребители за да ти дават препоръки сигурно, но ако са реални хора то това не зависи от теб. Може да са заети, може да не искат да ти дават преопоръка и т.н.
 

Горе