Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

webmast367

Well-Known Member
Здравейте.
Всекиденвно попадам на доста грозни теми, в които не се коментира нищо полезно за никого!
Предлагам тук в тази тема всеки от Вас, който знае някакъв метод, или има идеи за това, как да се искарват пари от интернет да го сподели.
Аз се занимавам с Facebook странции предимно, добавям фенове, движа някви скромни сайтчета и в общи линии това.

Има много хора, които грам не са наясно с никакъв метод за печалба, а много биха искали да започнат и те да работят в интернет. Сигурен съм, че абсолютно всеки може отнякъде да докопа нещичко и смятам, че темата ще бъде полезна дори за тези, които вече си имат работещ модел!

Нека разменяме идеи, съвети, и да помагаме на хората, които се интересуват от нещо!
КОЙ, КАКВОТО МОЖЕ!

Поздрави
 
От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

Правиш си някакъв сайт, развиваш го малко. Слагаш му реклами от тази РЕКЛАМНА МРЕЖА и печелиш, ако някой се интересува колко се печели може да пише ЛС ще му дам снимки.
 
От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

Това със сигурност е коментирано вече. Няма един единствен отговор естествено, но най-общо пари се печелят като се задоволяват нуждите на определена група от хора. Продаваш продукт или услуга, също както в реалния свят. Дали ще продаваш мартеници, софтуер, абонамент, рекламно място, уроци или напразни надежди е въпрос на избор. Първо правиш нещо интересно за хората, после намираш начин да го монетизираш. Реклама, директна продажба, спонсори, Patreon, Kickstarter, не знам още какви... има начини.
 
  • Like
Реакции: ops5
От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

Предполагам доста хора са гледали предаването звездни стажанти. Та там този шефа е един доста доста успял човек , направил маса пари. Ето едно клипче с него , което мисля че е по темата: https://www.youtube.com/watch?v=h7afjWH22f4
За мен най-важното , което казва е това , че да си успял трябва : работа, постоянство , амбиция и позитивизъм. Също много полезно нещо каза за това да не слагате всичките си пари в една кошница (тоест едно начинание) . Трябва винаги да имате няколко източника на доходи , така че ако нещо се прецака да не останете на 0. Попитаха го е за съдружие - каза , че е правил такова , но винаги много внимателно е проучвал съдружниците си и винаги е бил мажоритарен собственик. Знам , че тук доста хора са били прецакани от съдружници , затова мисля че е важно.
 
От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

аз лично съм се занимавал с доста неща, от които се изкарват пари онлайн - през уеб дизайн, дропшипинг, адуърдс сайтове, консултиране, сео клиенти и т.н. В крайна сметка единственото нещо, с което се занимавам в момента е афилиейт маркетинг, защото там се изкарват пари като се инвестира изключително малко време и ако си направиш нещата както трябва си е един 100% пасивен доход.

В момента съм се хванал да правим една платформа за туризъм, но е по-скоро защото не съм се занимавал с това и ми е интересно, пък каквото стане :) като е готова, ще пиша пак
 
От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

Най-важното е с каквото и начинание да се захванеш да имаш необходимите познания в тази област и непрекъснато да ги доразвиваш и винаги да имаш резервен вариант, тоест да не хвърляш всичките си усилия само в една област, а да съчетаеш поне две, та ако единия проект пропадне да разчиташ на другия, въпреки, че не пречи да пропаднат и двата. Нагласата при стартиране трябва да е положителна обаче и постоянството и опоритостта задължителни, иначе няма да стане.
 
От: От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

Аз съм се насочил към Youtube. Имам идеи за авторски клипчета, но все още проучвам нещата. Искрено се надявам в близко бъдеще да остане малко повече свободно време, за да стартирам. За начало мисля монетизация с adsence, а пък занапред каквото сабя покаже. Чета от известно време усилено темите във форума и научих доста неща - за начинаещи е изключително полезен. Стига да имат желанието и търпението да вникнат в споделената информация. За съжаление не видях много теми за youtube. Бих се радвал, ако някой с дейност в тази област при желание да сподели. С радост ще се включа и аз, въпреки беглите ми познания все още:). Успех на всички в начинанията.
 
От: От: От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

Аз съм се насочил към Youtube. Имам идеи за авторски клипчета, но все още проучвам нещата. Искрено се надявам в близко бъдеще да остане малко повече свободно време, за да стартирам. За начало мисля монетизация с adsence, а пък занапред каквото сабя покаже. Чета от известно време усилено темите във форума и научих доста неща - за начинаещи е изключително полезен. Стига да имат желанието и търпението да вникнат в споделената информация. За съжаление не видях много теми за youtube. Бих се радвал, ако някой с дейност в тази област при желание да сподели. С радост ще се включа и аз, въпреки беглите ми познания все още:). Успех на всички в начинанията.

Отвори нова тема за това и аз мисля да започна скоро това. В момента все още чета каква камера е най-добре да се купи. След това ще търся как се обработват клипчетата и тн...
 
От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

Правиш си някакъв сайт, развиваш го малко. Слагаш му реклами от тази РЕКЛАМНА МРЕЖА и печелиш, ако някой се интересува колко се печели може да пише ЛС ще му дам снимки.

Идеята е да се включим с подробности за всяка една възможност. То е ясно, че като си направиш сайт и имаш ресурс ще изкарваш пари, но има много хора не са наясно нито със сайтовете, нито с възможностите, отделно нямат ресурс да започнат нито грам познания!
 
От: От: От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

Аз съм се насочил към Youtube. Имам идеи за авторски клипчета, но все още проучвам нещата. Искрено се надявам в близко бъдеще да остане малко повече свободно време, за да стартирам. За начало мисля монетизация с adsence, а пък занапред каквото сабя покаже. Чета от известно време усилено темите във форума и научих доста неща - за начинаещи е изключително полезен. Стига да имат желанието и търпението да вникнат в споделената информация. За съжаление не видях много теми за youtube. Бих се радвал, ако някой с дейност в тази област при желание да сподели. С радост ще се включа и аз, въпреки беглите ми познания все още:). Успех на всички в начинанията.

Това е наистина печелившо в чужбина особенно всеки втори го прави.
За целта ще ти трябват наистина авторски клипчета, защото ако те докладват 2-3 пъти за нередност дори заради 1 клип и ти гори целия имидж, спират рекламите и прочие.
Иначе ако си добър в нещо определено цепиш мрака. Разбира се е нужно адски много време и аз си го мислих, но после идва и процеса в развитие... Трябват ти редовно нови клипове, да имаш къде да рекламираш и т.н....

Примерно мацките правят клипове, как се гримират, как се лакират и прочие и клиповете им са доста вървежни има десетки такива канали с по милиони гледания на всеки клип. Следователно правят луди пари от това.

Други примерно треньори ... правят разни упражнения и пак берат успехи!

Има и различни влогъри, които пък правят разни просташки клипове и пак са доста гледани, но те предимно в фейсбук го правят вече.

Ще следя и аз мнението ти това е наистина добър и лесен начин за изкарване на приходи, но отнема много време и пак си иска своите ресурси, като цяло камерата е най-малкия проблем.
 
От: От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

Най-важното е с каквото и начинание да се захванеш да имаш необходимите познания в тази област и непрекъснато да ги доразвиваш и винаги да имаш резервен вариант, тоест да не хвърляш всичките си усилия само в една област, а да съчетаеш поне две, та ако единия проект пропадне да разчиташ на другия, въпреки, че не пречи да пропаднат и двата. Нагласата при стартиране трябва да е положителна обаче и постоянството и опоритостта задължителни, иначе няма да стане.

Така е колега, но в случая ако ти си напълно неук? незнаеш абсолютно нищо нямаш никакви опции дори да имаш идеи, ако незнаеш от къде да подхванеш идеята ти угасва!
Трябва да научиш отнякъде нужното, а в случая почти няма кой да ти помага за мен лично този форум е единствената надежда за новите предприемачи.
Разбира се, и ако има повече хора с полезна информация!
 
От: От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

Така е колега, но в случая ако ти си напълно неук? незнаеш абсолютно нищо нямаш никакви опции дори да имаш идеи, ако незнаеш от къде да подхванеш идеята ти угасва!
Трябва да научиш отнякъде нужното, а в случая почти няма кой да ти помага за мен лично този форум е единствената надежда за новите предприемачи.
Разбира се, и ако има повече хора с полезна информация!


Ако си напълно неук, не знаеш и нямаш никакви опции дори да имаш идеи - значи си безнадежден случай. В ерата на интернет, масовите комуникации и информацията, да не искаш да потърсиш, да намериш и образоваш е личен избор... Необходимо е поне първоначалното желание да направиш нещо. Много хора просто ги мързи, затова във форума масово последно време се налива с разни "бизнесмени" имащи "печеливша система за залагания" и тем подобни.

Затова като казваш, че единствената ти надежда за новите предприемачи е Predpriemach.com, според мен, е голяма грешка :)

Да не забравяме приказката:

"Съществуват две правила да бъдеш успешен:
1. Никога не казвай всичко което знаеш"
 
От: От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

Ако си напълно неук, не знаеш и нямаш никакви опции дори да имаш идеи - значи си безнадежден случай. В ерата на интернет, масовите комуникации и информацията, да не искаш да потърсиш, да намериш и образоваш е личен избор... Необходимо е поне първоначалното желание да направиш нещо. Много хора просто ги мързи, затова във форума масово последно време се налива с разни "бизнесмени" имащи "печеливша система за залагания" и тем подобни.

Затова като казваш, че единствената ти надежда за новите предприемачи е Predpriemach.com, според мен, е голяма грешка :)

Да не забравяме приказката:

"Съществуват две правила да бъдеш успешен:
1. Никога не казвай всичко което знаеш"

Исках да кажа друго колега. Имах в предвид, че когато влезе някой в форума е много по-добре да види полезни неща, които да са му от полза, като има въпроси да може да се посъветва с някой и т.н, а не да гледа пишман бизнесмените, измамниците и прочие.
Относно търсенето пак опираме до моето мнение, къде освен в предприемач можеш спокойно да разговаряш с други предприемачи? Има и други сайтове, форуми и т.н, но там нещата са много по различни според мен.

Темата не е за мен, аз знам достатъчно за да пробивам лека-полека... и тъй като се сблъсквам всеки ден с по някой, който има огромно желание, но незнае от къде да започне съм сигурен, че не прив секи става дума за мързел.

На мен ми се е случвало много пъти да се интересувам, към нещо специфично, за което няма никъде отговор и съм намирал отговора в определени хора без значение срещу заплащане, или безплатно са ми помогнали идеята е да има къде да ги намериш тези хора, и ако не тук то какво правим тук всъщност?

За правлата ти съм съгласен, ако всеки знае се губи магията!
 
От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

Правиш някое готино дизайнче в сайтове като Teespring и Teechip и после търсиш маняци да ти го купят (било то тениска, hoodie, кейсове).
Успех!
 
От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

С каквото и да се захванеш онлайн, също както про офлайн методите трябва точно каквото е казал онзи богаташ от видеото споделено по-горе в постовете - работа, постоянство, позитивизъм и мотивация бих донавил, да се надъхваш все повече след всеки успех. Естествено знанието и правилното все по-професионално изпълнение на нещата вървят с всичко останало. Мислейки в дългосрочен план и използвайки качествени модели и продукти са неизменна част от успеха.
 
От: От: Всевъзможни начини за изкарване на приходи онлайн! Нека всеки се включи!

Здравейте.
Всекиденвно попадам на доста грозни теми, в които не се коментира нищо полезно за никого!
Предлагам тук в тази тема всеки от Вас, който знае някакъв метод, или има идеи за това, как да се искарват пари от интернет да го сподели.
Аз се занимавам с Facebook странции предимно, добавям фенове, движа някви скромни сайтчета и в общи линии това.

Това само по себе си е златна мина която ако се развие не ти трабва нищо друго!

Следиш ли Jon Loomer ? Ако не - започни сега!



В крайна сметка единственото нещо, с което се занимавам в момента е афилиейт маркетинг, защото там се изкарват пари като се инвестира изключително малко време и ако си направиш нещата както трябва си е един 100% пасивен доход.

Много точно казано! В комбинация с горното става супер, защото така или иначе ти трабва трафик, а FB предлага много добри възможности да намериш точно хората които ти трябват. Единствения проблем е че по правило всички влизат във фейса с нагласа да си изгубят времето а не да купуват, но и за това си има начин

Най-важното е с каквото и начинание да се захванеш да имаш необходимите познания в тази област и непрекъснато да ги доразвиваш

Без това не става. Който търси лесен начин за бързи парипо до бре да се откаже!

Аз съм се насочил към Youtube. Имам идеи за авторски клипчета, но все още проучвам нещата. Искрено се надявам в близко бъдеще да остане малко повече свободно време, за да стартирам. За начало мисля монетизация с adsence, а пък занапред каквото сабя покаже.

Идеята не е лоша но има един основен проблем - всички яйца са ти в една кошница - гугъл. Могат да те резнат винаги и губиш всичко. Ако ще ползваш тубата за трафик поне печели от нещо друго а не адсенсе. Примерно насочвай ттрафика към твой сайт където имаш FB пиксел за ремаркетинг (за справка пак Jon Loomer) и събирай мейлове примерно - така градиш дтори канал за трафик а и можеш на тези хора да предложиш друга, подобна стока или услуга.

Примерно мацките правят клипове, как се гримират, как се лакират и прочие и клиповете им са доста вървежни има десетки такива канали с по милиони гледания на всеки клип. Следователно правят луди пари от това.

Други примерно треньори ... правят разни упражнения и пак берат успехи!

Има и различни влогъри, които пък правят разни просташки клипове и пак са доста гледани, но те предимно в фейсбук го правят вече.

Ще следя и аз мнението ти това е наистина добър и лесен начин за изкарване на приходи, но отнема много време и пак си иска своите ресурси, като цяло камерата е най-малкия проблем.

Това е добър но НЕ и лесен начин. Хубари видеа не се правят лесно. Content Samurai прдлагат интересен продукт но пак си иска доста креативност и бачкане.

Ако си напълно неук, не знаеш и нямаш никакви опции дори да имаш идеи - значи си безнадежден случай.


Не е безнадежден случай, а е пресен готов за обработка мозък - Избети си насока и следвай какво правят големите, учисе от тях и след време няма да казваш че не не знаеш нищо.

1. Никога не казвай всичко което знаеш"


Защо? Ако сега ти кажа всичко което знам ти едва ли ще го възприемеш на 100% а и утре вече аз вече ще знам нови неща.... Точно това е проблема на БГ манталитета - не казвай кавото знаеш да не ти откраднат бизнеса - да ти *а и бизнеса ако се краде толкова лесно!

Има две причини за да не изкарваш толкова колкот ти се иска:

1. Работиш малко или не ефективно,
2. Занимаваш се глупости (не учиш, не напредваш)

Хвани едно нещо, приметно FB и дълбай до край. Тези твоите странички които развиваш на каква тематика са? Можеш ли примерно да започнеш от нула и да развиеш страница която да харесат предимно мъже, американци, на около 30 години, които са запалени по моторите? Колко време ти трабва да събереш 10 000 лайка натурални? Питам просто...
 
Здравейте.
Всекиденвно попадам на доста грозни теми, в които не се коментира нищо полезно за никого!
Предлагам тук в тази тема всеки от Вас, който знае някакъв метод, или има идеи за това, как да се искарват пари от интернет да го сподели.
Аз се занимавам с Facebook странции предимно, добавям фенове, движа някви скромни сайтчета и в общи линии това.

Има много хора, които грам не са наясно с никакъв метод за печалба, а много биха искали да започнат и те да работят в интернет. Сигурен съм, че абсолютно всеки може отнякъде да докопа нещичко и смятам, че темата ще бъде полезна дори за тези, които вече си имат работещ модел!

Нека разменяме идеи, съвети, и да помагаме на хората, които се интересуват от нещо!
КОЙ, КАКВОТО МОЖЕ!

Поздрави
http://www.marketglory.com/strategygame/Sachmi В тоя сайт цъкам от скоро и се чудя още дали може да се изкара нещо или не
 
Аз мога да предложа дропшипинг на електроника за всеки който си прави онлайн магазин и няма достатъчно капитал за да си направи собствен склад.
Авторско описание на продуктите + авторски снимки ( реални снимки на продуктите от склада )
 

Горе