Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

saintbgbg

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
От днес 07.11.2015 до 17.12.2015 всеки платен домейн при нас Ви дава възможност за участие в коледната ни томбола. Ето и условията:
При заплащане на домейн имена в областите .com .net .biz .org вашето име ще бъде добавено три пъти в томболата при заплащане на всеки друг домейн съответно един път.Колкото повече домейн имена заплащате толкова повече увеличавате шанса да бъдете изтеглени. Печелившите ще бъдат изтеглени на 18.12.2015 в нашият офис в присъствието на нотариус. Ето и наградите:
1 во место 1000 лв.
2 ро место 500 лв.
3 то место 20 безплатни домейна .com
Само закупените домейни ви дават право да участвате.Печелившите ще бъдат обявени на нашият сайт както и в този форум на 18.12.2015 в 12.00 ч. Томболата се организира само за клиентите ни в БГ.
Ето тук е и новата ни промоция:http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=63402
Ако има нещо неясно пишете тук или на лично съобщение.
 
Последно редактирано:
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Нямате 50 лева за лого а давате 1000 награда?!?
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Нямате 50 лева за лого а давате 1000 награда?!?

Те си имат лого, другото просто е въпрос на вкус :lol:
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Въпрос на виждане някоя компания в момента в БГ спецялно да има подобни промоции ? Който не са спирали за миг. И както се обедиха много хора сме коректни във всичките ни промоции.
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Промоцията е супер, ама това въобще не може да ме убеди, че наградата ще е истинска:
getImage.php


Да не говорим за останалата част от българо-английския ви сайт. Кое е юридическото лице, което оперира в тоя сайт. Ако си купя домейн от вас, ще ми издадете ли фактура?
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Разбира се че ще издадем фактура. Фирмата когато плащате чрез пейпал и епау излиза както и плащането по банков път вече в БГ работим с над 10 фирми който закупуват домейн имена и услуги от нас.
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

С този недовършен сайт само се излагате.
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Въпрос на виждане някоя компания в момента в БГ спецялно да има подобни промоции ? Който не са спирали за миг. И както се обедиха много хора сме коректни във всичките ни промоции.

Аз съм доволен от колегата. Купих домейн от него, продадох до, дори той ми помогна да го прехвърля в акаунта на купувача.
А колкото до наградата; и да няма, пак съм доволен, че ги има тези промоции... Все пак си спомням как се молихме един на друг за код в ГоДаддито, за да си купим домейн с отстъпка. Мисля, че е точен отвсякъде. Поне такова е моето мнение, но не го налагам на никой. Благодаря!
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Важно е качеството на услугите, но изгледа на сайта не ми носи доверие. Дизайнът е добре като цяло, само хедъра ако може да го промените. Успех!
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Как ще ми докажеш че ако си закупя домейн ще участвам в играта наистина. Как ще се тегли томболата, да не отиде награда при твоя братовчед или приятел..
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Да, услугите са супер, ама тоя банер отгоре стряска малко хората :)
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Как ще ми докажеш че ако си закупя домейн ще участвам в играта наистина. Как ще се тегли томболата, да не отиде награда при твоя братовчед или приятел..

Печелившите ще бъдат изтеглени на 18.12.2015 в нашият офис в присъствието на нутариус.

С тези суми сте доста заинтригуващи, но и аз питам за доказателство за участие. :wink:
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Ще се тегли в присаствието на нутариус томболата и повярвайте нямаме полза да ходи в мой братовчед наградата напротив бих се радвал дори някой от този форум да я вземе че да се чуе и пише за нас. 1500. Лв за нищо на фона на отзивите който ще получим ако се падне на някой от вас. Мисля че промоциите който правим и раздаваме количество домейни безплатни все пак говорят полужително за нас като фирма.
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Пичове ако наистина имате намерение да влизате в този пазар, наемете си човек да ви изгради бранда и после с подобни промоции ще започнете да налазвате.
 
Последно редактирано:
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Работи се в движение по БГ версията на сайта. Аз се радвам да бъдем полезни и всеки когато напише тук или в този форум или в друг форум или получа едно благодаря. Е достатъчно да знам че сме помогнали на хора тук в БГ и са доволни от услугата която сме предложили продали или подарили.
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Аз съм доволен от колегата. Купих домейн от него, продадох до, дори той ми помогна да го прехвърля в акаунта на купувача.
А колкото до наградата; и да няма, пак съм доволен, че ги има тези промоции... Все пак си спомням как се молихме един на друг за код в ГоДаддито, за да си купим домейн с отстъпка. Мисля, че е точен отвсякъде. Поне такова е моето мнение, но не го налагам на никой. Благодаря!

Благодаря за хубавите думи. Идеята ни е спецялно за домейни когато някой има нужда да се сеща за нас. Мога да кажа за България без да споменавам фирми вече 3 малки хост компании работят с нас. Най-късно до края ба февруари месец пускаме собствена борса за домейни кадето няма да се плащате комисионни за продажба от 15-20% . Много услуги ще са безплатни при продажба директо на момента ще се превеждат парите към продавача, а ние ще гарантиране на копувача безпроблемния трансфер на домейна към него. Ще се заплаща за паркирани домейни при нас под който ще има рекламни линкове докато чакате продажба на домейна ще печелите от него.И това са само част от екстрите на борсата очквайте много още услуги на ниски цени от февруари.
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Ще се тегли в присаствието на нутариус томболата и повярвайте, нямаме полза да ходи в мой братовчед наградата, напротив, бих се радвал дори някой от този форум да я вземе, че да се чуе и пише за нас. 1500. Лв за нищо на фона на отзивите, който ще получим, ако се падне на някой от вас. Мисля, че промоциите който правим и раздаваме количество домейни безплатни все пак говорят полужително за нас като фирма.

Slab-2.jpg
 

Горе