Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Не знам какво не им харесвате на тия 1500 лева, тва българина е бит, бит като куче, и вече и салам да му даваш пак гледа лошо и с недоверие.
Аз съм доволен от услугите им и с удоволствие пак ще се възползвам от тях, а за логото им, ми дреме на банера :)
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Не знам какво не им харесвате на тия 1500 лева, тва българина е бит, бит като куче, и вече и салам да му даваш пак гледа лошо и с недоверие.
Аз съм доволен от услугите им и с удоволствие пак ще се възползвам от тях, а за логото им, ми дреме на банера :)

Евала, Колега! Това мнение ме изкефи максимално много! (+)
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Не знам какво не им харесвате на тия 1500 лева, тва българина е бит, бит като куче, и вече и салам да му даваш пак гледа лошо и с недоверие.
Аз съм доволен от услугите им и с удоволствие пак ще се възползвам от тях, а за логото им, ми дреме на банера :)

Благодаря за хубавите думи оставям действията ни да говорят за нас като фирма.
 
От: От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Пичове ако наистина имате намерение да влизате в този пазар, наемете си човек да ви изгради бранда и после с подобни промоции ще започнете да налазвате.

10 символа..
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Не искам да приемате мнението ми като обида, но вземете се стегнете...
.biz домейн име, ужасен header, не предлагате .bg домейн имена, сайта е хем на български - хем на английски,favicon-а въобще няма и да го коментирам. Как въобще очаквате някой да ви вземе насериозно?
Вземете оправете си малко сайта, а послете търсете печалба и правете промоции, които с този сайт просто не виждам как ще избиете някога - освен ако реално никой не печели нищо или не обичате да работите на загуба.
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Аз съм много доволен от момчетата с промоциите.Само ме притеснява , да не е тези домейни да изгорят .Понеже всеки регистрирва на кило при тях , а себестойността на един .com и в най-евтиният reseller сайт е много по голяма.. Тоест те ги купуват за по скъпо от колкото ги продават на нас.Да не е после тези домейни да изгорят в един момент.
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Колеги спокойно имаме сериозен ресурс зад нас и тепърва предстоят уникални промоции. За сега само за домейн имена до няколко месеца на всички наши услуги за БГ. Знаем как да работим и да успеем и в БГ а за тези промоции само може да сте доволни. А щом вие сте доволни това може само да ни радва
 
Последно редактирано:
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Важно е качеството на услугите, но изгледа на сайта не ми носи доверие. Дизайнът е добре като цяло, само хедъра ако може да го промените. Успех!

Напълно подкрепям. За 1 лв. разлика в цената не бих се доверил на някой, който сайта му е недовършен и не намирам информация, коя фирма стои зад него.
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Юридическото ни лице го има изписано в сайта ни. И не мисля че говорим за разлика от 1 лв реално имаме промоции който за 22 лв получавате 5 домейна .com простата аритметика сами можете да я направите. Лъскавата опакова не винаги говори за един страхотен продукт под нея.
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Юридическото ни лице го има изписано в сайта ни. И не мисля че говорим за разлика от 1 лв реално имаме промоции който за 22 лв получавате 5 домейна .com простата аритметика сами можете да я направите. Лъскавата опакова не винаги говори за един страхотен продукт под нея.

Не говори, но буквално показва, че имат сериозни намериния към продукта. Първото нещо, което ти прави впечетления е визията, като често се доверяваш на нея.
Сред избор от над 10 000 продукта, как би избрал? Този с добрата реклама и лъскавата опаковка или този изглеждащ най-ужасно...
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Пичуе, в Големия татко .ком домейна е за 0.99 цента, за какви промоции говорим ... или се намираме на приказка. Не съм купувал домейн за повече от 3 евро, последните няколко години.. ползвам заебавам, това е ... ако имате вариант за по-ниски цени Ви гарантирам стотици регнати само от мен тази година ;)
 
Последно редактирано:
От: От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Пичуе, в Големия татко .ком домейна е за 0.99 цента, за какви промоции говорим ... или се намираме на приказка. Не съм купувал домейн за повече от 3 евро, последните няколко години.. ползвам заебавам, това е ... ако имате вариант за по-ниски цени Ви гарантирам стотици регнати само от мен тази година ;)

Политиката ни е безплатните домейни който раздаваме и ще продължаваме да го правим.
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Аз си регнах вчера някакъв домейн и го платих през epay.bg, но още не съм го видял в акаунта си, очаквах да получа някакво писмо днеска...
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Всичко е готово.
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Колеги в сила е нова промоция която можете да видите тука:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=63402
Цената на .com ни е намалена в рамките на промото в момента крайната цена ни е малко над 17.лв
 
От: Всеки платен домейн ви дава възможност да спечелите 1000 лв.

Вдигам темата, .com остава на тази цена до края на месеца. Както 4 или над 4 домейна можем да ви направим персонална оферта няма значение разширенията на домейн имената.
 

Горе