Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

tnetbg

New Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Тнетбг.нет предлага безплатна реклама за 2 месеца, все още остават доста незаети места за текстови връзки и банери, но като казвам банери защо всички искат банер в хедера ? има и други местенца може би дори и по-подходящи.

Освен това и коментарите се превърнаха в dofollow днес, за интересованите да коментират, но разбира се без безсмислени коментари ако обичате, няма място за спам, оставяйте такива само ако наистина искате да споделите нещо интересно за нашите читатели.

Тъй като още нямам право да пиша адреси, отивате на хттп://tnetbg.net/advertise/ и следвате инструкциите.

поздрави
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

Такааа, одобрих 10тина човека вече, някои ги отхвърлих защото сайтовете им наистина нямат нищо общо с моя и няма какво да им прави там рекламата, нищо не казвам за самите сайтове, не че не са хубави, просто няма никаква връзка...

И никой нищо не споменава за това как е протекъл процеса на подаване на реклама, кажете си мнението бе хора, толкова ли е трудно, искам критики и то много.
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

за съжаление критики може да не докачаш тъй като хората обичат много просто да си спамнат сайта и след 3 мин даже са те забравили, тъй като сайта ти е просто поредно място за спамване.

нормално юзърскоуебмастърско поведение.

________________
seo оптимизация на сайт
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

Аз пратих за реклама, ама уви.
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

Благодария за добавянето на моя проект.
Няма какво да критикувам, тъй като системата за поръчка е перфектна.
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

аз не бих казал че е перфектна, има доста неща да се поогладят още, и най вече превода от англ за емейлите, бтв и аз смятам че доста хорица си събмитват някви си глупости дето откъдето и да ги погледнеш не искаш да ги пуснеш на сайта ти....
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

аз не бих казал че е перфектна, има доста неща да се поогладят още, и най вече превода от англ за емейлите, бтв и аз смятам че доста хорица си събмитват някви си глупости дето откъдето и да ги погледнеш не искаш да ги пуснеш на сайта ти....


еми не знам дали ти усети, но и горното мнение беше пуснато на автопилот от човека.

критики още не са дошли нали? :wink:

_________________
Личен блог на Антон Радев - уеб дизайн, SEO, бизнес и лични помисли
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

Така...

формата е ОК в началото.
Поръчах си връзка в страничната лента.
Натиснах бутона с количката и помислих, че ще отивам да плащам, но директно ми се благодареше за поръчката и че ще бъде удобрена от администратор.
После видях в мейла че имам съобщение.
Видях код и URL за плащане.
Въведох кода, пак видях съобщението с благодарностите и прегледа от администратора.
А сега не знам какво следва.
Повече мейли нямам.
Объркващо е и леко сложно.

Не можах да си избера и период за рекламата. Нямаше такава опция.


Надявам се, че единствената критика за сега от мен, ти е полезна

Поздрави

______________
изработка на онлайн магазин
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

Дойде още един мейл.
Цъкнах пак URL-то за плащане със кода си (който беше тоя от предния мейл)
Излиза ми
Този код съществува, но операцията по плащането вече бе завършена!

(иначе май нищо не съм плащал още)
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

Дойде после още един е-мейл.
Поръчах две връзки в лентата. Едната май излезе вече ама сигурно защото е още безплатно.
Сега може ли да си ги платя?
Тъкмо ще ти тестваме и плащането и ще коментирам и него.

________________
Информационни технологии & Интернет
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

Radev нормално е че не можеш да платиш, аз вече съм казал на сайта че тая връзка е платена, и не искам да я плащаш защото е безплатна в продължение на 60 дена, след това ще те попита дали искаш да продължиш или не, ти най вероятно ще отговориш не ако изобщо обърнеш внимание на мейла. Иначе всичко е нормално, поп принцип като чукнеш на количката ще те отведе към страницата с плащането, но такова няма засега. В момента само приемаме плащания а пейпал, но не мисля че е много подходящ за бг интернет средата. Работим по въпроса с епей и може би и смс заплащания ще видим.
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

PayPal устройва доста хора собственици на уеб сайтове!

Защо реши, че точно аз ще цъкна "не" и няма да обърна внимание на е-мейла?
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

това с избирането на ценови план и продължителност също го има, но в момента е дезактивирано, за тестинг пърпъзис само, имаме един проблем с енкодингите засега и не можем да накараме инлайн текст линкс да проработят с кирилицата, иначе би било много готина функциика да даваш (продаваш) линкнати думички в самите статии.

Поздрави
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

може би защото нямаш нужда да плащаш за нещо което може да си намериш безплатно
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

блога ми харесва ако щеш вярвай и искам да си плащам.
Четох "стани автор" и за реклама текстовете и инциативата ми харесва!

инлайн линковете ще се генерират автоматично ли? ще се натовари доста ако проверява постоянно за думи и да иска да ги прави връзки, но така или иначе тестовете ще покажат.

ако сериозно закучете с тоя екодинг, чукни да видим като поостане време...

________________
moderno.info
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

уф да ти кажа чесно сигурно е нещо много просто но като не разбирам много от пхп, не баца засега и тия дето са го правили плъгина не знаят как да ми помогнат, чакай да ти дам линк
http://forum.oiopublisher.com/discussion/653/support-for-cyrillic-language-utf8-encoding/#Item_0
работи идеалка с латински думи, намира ги и ги линква, може да пробваш, но нали идеята е да линква бг думички, намира ги но след това не иска да ги открие отново като трябва да се поръчва, не знам ако имаш идейка с удоволствие приемам
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

еми човека е прав... не е екодинга проблема.. ако всичко с базата данни е ОК, всичко се записва изрядно, значи preg_match се дъни с кирилицата (а и нормално.. казано му е да сверява латинински символи preg_match("/\b(?!<!--)(?!<)(^|[\s\.,>]).

трябва ти това нещо такова:

!preg_match('/[а-яА-Я]/'

справка:
тук
и тук

едит:
само гледай някак да не омажеш проверките дето ги правят на наклонените черти, коментарите и т.н.
 
От: Все още има незаети места - безплатно е бе хора скачайте

ей сушер ще го пробвам още утре на светло, мерси за съвета, като стане ще пиша
 

Горе