Всички драйвери за Windows 7

cross

Well-Known Member
Здравейте,
Вечно ме мързи сам да си правя каквото и да било по лаптопа и поради тази причина и нищо не мога и не ме интересува...да, но това да сляза при IT-то и след 20 минути да ми донесе лаптопа оправен в момента няма как да стане ( просто не съм си вкъщи ), наоколо няма сервизи, а лаптопът ми се бъгва...реве за преинсталация. В момента едва едва пиша чрез Safe mode with networking, но не може да продължава повече така.

Ще съм много благодарен ако някой ми даде линк към всичките необходими драйвеви за windows 7 ultimate преди да преинсталирам.
Спешно е и ще благодаря много да всички, които помогнат!

ПП: Някоя замунденска версия или нещо подобно на уин 7 за няколко седмици да го ползвам?
Мерси!
 
От: Всички драйвери за Windows 7

Драйверите са отнасят за хардуера ти, не толкова до ос.....
 
От: Всички драйвери за Windows 7

MSDN търси. Тя е т.нар. заводска и няма шанс да попаднеш на орязана/бъгната версия.

Според това дали си с 3+ или по-малко гиги RAM е въпроса дали да сложиш 32 или 64 битова.
 
От: От: Всички драйвери за Windows 7

MSDN търси. Тя е т.нар. заводска и няма шанс да попаднеш на орязана/бъгната версия.

Може ли малко повече инфо? Защо няма шанс да е набацилена версия?
 
От: Всички драйвери за Windows 7

Благодаря много на всички, които са се включили в темата.
При първа възможност ще ви се отблагодаря с нещо :)
 
От: От: Всички драйвери за Windows 7

Може ли малко повече инфо? Защо няма шанс да е набацилена версия?

То винаги има начин да пъхнат някой гад в торента, но като цяло MSDN са най-чистите версии на уиндоус. А сами по себе си MSDN са разработчиците на майкрософт отговорни за операционните системи и за куп други неща.
 
От: Всички драйвери за Windows 7

Във всеки Windows има вградени драйвери. Ако във 7-цата няма вградени драйвери за твоят компютър, изтегли 8.1 или 10. Няма смисъл да се занимаваш с драйвери.
 
От: Всички драйвери за Windows 7

^ А уиндоуса от къде знае каква ти е видеокартата и какви са допълнителните инсталирани компоненти? След като не си наясно не обърквай човека.
 
От: Всички драйвери за Windows 7

^ А уиндоуса от къде знае каква ти е видеокартата и какви са допълнителните инсталирани компоненти? След като не си наясно не обърквай човека.

Преди години имах проблеми с драйверите на седмицата. Трябваше да инсталирам хиляда неща, за да имам нормално работещ компютър.
Сега при най-новите версии на Windows (8.1, 10) нямам никакви проблеми и всичко тръгва с вградените драйвери в Windows. Така спестявам много време, защото не се занимавам с драйвери и веднага след преинсталацията имам работещ компютър.
 
От: Всички драйвери за Windows 7

Преди години имах проблеми с драйверите на седмицата. Трябваше да инсталирам хиляда неща, за да имам нормално работещ компютър.
Сега при най-новите версии на Windows (8.1, 10) нямам никакви проблеми и всичко тръгва с вградените драйвери в Windows. Така спестявам много време, защото не се занимавам с драйвери и веднага след преинсталацията имам работещ компютър.

Проблемите започват при гледане на HD клипове примерно, или пускане на игри, където се изисква видео. Тогава се усеща, че нещо липсва. А защо да не се сложат драйвери, след като имаш хардуер, който реално не можеш да ползваш изцяло, ако не инсталираш драйвърите?
 
От: Всички драйвери за Windows 7

Проблемите започват при гледане на HD клипове примерно, или пускане на игри, където се изисква видео. Тогава се усеща, че нещо липсва. А защо да не се сложат драйвери, след като имаш хардуер, който реално не можеш да ползваш изцяло, ако не инсталираш драйвърите?

Като имаш проблеми с компютъра инсталираш драйверите.
Аз нямам проблеми и затова не се занимавам да инсталирам драйвери.
 
От: Всички драйвери за Windows 7

В случая човека пита от къде да си ги набави, а не как да кара без драйвери и да се чуди защо хардуера му е читав, а производителността - нулева.
 
От: Всички драйвери за Windows 7

Аз сега се чудя след като направих всичко защо нямам интернет, и за това ми иска драйвер, а аз го нямам свален. Някакви идеи или да търся да си го сваля от друг комп
 

Горе