Всичко от което вие и вашият комшютър се нуждаете.

Elle Freak

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ние сме малък екип от хора, които се занимават с инсталиране и преинсталиране на всички видове операционни системи (LINUX ALL DISTRIBUTIONS, WINDOWS ALL SERIES). Освен това предлагаме изработка на всякакъв вид сайтове, писане на програми, поддръжка на компютри, сглобяване на компютри, превръщането им в компютърна конфигурация. За повече информация пишете. Link ще поставя по късно поради изискване на правилата на сайта.
Можете да сте сигурни, че при нас освен всичко за компютрите и компютърните технологии ще срещнете и думички и фрази като "Колегиалност" , "Разбиране" , "Спестяване на пари" , "Спестяване на ценно време" , "Клиентите са ни скъпи" и най важната "Доверие".
 
Последно редактирано:
От: Всичко от което вие и вашият комшютър се нуждаете.

ами за сега работим в София , Етрополе и Сливница
 
От: Всичко от което вие и вашият комшютър се нуждаете.

нямам право да изпращам ЛС все още ;( намери ме в skype :Elle Freak
там ще ти дам необходимите контакти :)
 
От: Всичко от което вие и вашият комшютър се нуждаете.

Elle Freak , с програмиране на Deplhi занимавате ли се?
 
От: Всичко от което вие и вашият комшютър се нуждаете.

Тъй като сглобявате компютърни части, възможно ли е да ми сглобите една мрежова карта?!? :)
 
От: Всичко от което вие и вашият комшютър се нуждаете.

С програмиране на Delphi се занимаваме да :) а за мрежовата карта.. е добре де не ми е много точно изказването със сглобяване на компютърни части.. имах впредвид че можем да ти направим каквато машина желаеш и можем да ти намерим желаният модел мрежова карта :) Значи за повече подробности по дадени въпроси можете да се обадите на телефон : 0887012102 - Андрей или 0886380204 - Данчето тук ще ви се дадът всички необходими отговори :)
 
Последно редактирано:

Горе