Второ БГ seo състезание с награден фонд

От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

това със съденето на Гугъл и МС е линкбайт от 2000-та, вече не върви толкова.
 
От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

това със съденето на Гугъл и МС е линкбайт от 2000-та, вече не върви толкова.

ОК, да чуем линкбайт от 2008, който върви. Ще се радвам на различни мнения, но особено държа да чуя твоето.
 
От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

Интересно е това...
Пожелавам им успех, но мисля че няма да имат такъв.
А ако вземат, че го осъдят ще накарам мой близък да ги последва - при написване на името му google.bg казва може би имахте предвид и дава едно име на един известен бизнесмен, а той гради политическа кариера и определено е още един мотив :)

Ще следя случая с любопитство.
 
От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

Време е пичовете от google да се замислят че има много хора които не знаят къде е адрес-бара в браузъра и пишат url-тата направо в google (аз познавам поне 20 такива) и е много тъпо когато на първо място показват някоя вътреша страница, а не заглавната, пък още по-зле когато е друг сайт/домейн.
 
От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

Ми да вземат да регистрират търговска марка и да осъдят Google. Пък може и да не станат за резил и излагация ;)
 
От: От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

Виж бате и на мене ми е гадно, че като пусна в Гугъл търсене на:
"Владетел на Вселената" не излиза моя сайт ама Гугъл си е на Гугъл и фанатично вярвай, че те мислят за неща, които тука всички на куп няма да се сетим за 120 години


Време е пичовете от google да се замислят че има много хора които не знаят къде е адрес-бара в браузъра и пишат url-тата направо в google (аз познавам поне 20 такива) и е много тъпо когато на първо място показват някоя вътреша страница, а не заглавната, пък още по-зле когато е друг сайт/домейн.
 
От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

Аз като напиша в гугъл "bgcms.com" и те "Може би имахте предвид: gcms.com" или Може би имахте предвид: bgsms.com" какво да ги направя...
Пичове не се ебавайте с гугъл, защото ще патите...
 
От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

Аз като напиша в гугъл "bgcms.com" и те "Може би имахте предвид: Gcms.com" или Може би имахте предвид: Bgsms.com" какво да ги направя...
Пичове не се ебавайте с гугъл, защото ще патите...
като стане известен и посещавам няма да пита дали си обърквал ...
 
От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

Пичове не се ебавайте с гугъл, защото ще патите...

Приятелю Сами

1. Google притежава чудесно чувство за хумор
2. Централата на Google се намира на
1600 Amhitheater Parkway
Mountain View, CA 94043 USA
Което не е нито на балканския полуостров, нито пък териториална цялост обособена от тренировъчни лагери за терористи.

Тук откриваме нещо нечувано по нашите географски ширини като:
-свобода на словото
-право на избор
-защита на интереси

Та общо взето "не правете това, щото другото" там не минават.
Best regards,
Takamato
 
От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

Прицнипно не трябва ли да си жител на китай или да имаш нещо там, за да регистрираш .cn домейни? Мисля, че някъде в условията на годадди пишеше, но никой никога не чете условия..
 
От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

Не е задължително да си гражданин, достатъчно е да се самоопределяш като китаец :wink:
И мисля че аз съм най-китаец от всички в българското уебмастер пространство (след Oggin разбира се)
 
Последно редактирано:
От: От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

ОК, да чуем линкбайт от 2008, който върви. Ще се радвам на различни мнения, но особено държа да чуя твоето.

Например да направиш нещо наистина смислено и полезно, към което хората наистина да искат да пуснат линк?
 
От: От: От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

Например да направиш нещо наистина смислено и полезно, към което хората наистина да искат да пуснат линк?
аз съм направил архив :)
 
От: avtorentacar съдебен иск. Играта avtorentacar загрубя!

много ме съмнява да стане нещо все едно да съдя комшията защото не ме пуснал у тях.. глупости колкото искаш ако гугъл таксуваха за това че показват сайта ти в резулатите и си платил и не ти показват сайта тогава ходи да ревеш... а и не знам какъв адвокат трябва да имаш за да спечелиш делото
 

Горе