Второ БГ seo състезание с награден фонд

От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

мога ли да участвам с блог ?
да, защо не, никъде не е опоменато такова нещо.

Но според мен трябва да се участва с нова страница / блог, които не е в кеша и няма линкове
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

9. Победителите ще получат уникален код, който трябва да публикуват до 24 часа на домейна-победител след получаване му. Ако понякаква причина не го направи, нов код ще бъде даден на следващия в класирането и заявил участие.

Това какво означава ?
 
От: От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Това какво означава ?
Означава, че ако не можеш да поставиш този код, то най-вероятно това не е твоя сайт или страница. Кода не е нищо необикновено просто някакъв стринг може и в мета таг да се постави, както е в Гугъл уебмастър туулс. За да сме сигурни, че победителите наистина притежават тия сайтове :) Кода ще стои там докато бъде проверен от нас. Няма да стои вечно там ;)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

А 24 часа не е ли прекалено малко, някой може да е извън бг или някъде където не няма нет, а примерно е на първо място и какво... остава без награда, ще е малко гадно не мислите ли?
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

А 24 часа не е ли прекалено малко, някой може да е извън бг или някъде където не няма нет, а примерно е на първо място и какво... остава без награда, ще е малко гадно не мислите ли?
ами не, защото е съобщена датата на която приключва състезанието и ако е от претендентите може да се съобрази с това ...
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Аха :) ами тогава 1000% ще очаквам :p bgkulinar кога приблизително ще бъде обявена ключовата дума и формата за запиване?
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

@armageddon2 няма значение какъв е CMS-a на сайта
@Sammy ако това ще те успокои ще оставим телефони за контакти и възможност за отлагане на срока с 24 часа, но при тия wifi навсякъде дори през телефона може да направиш добавянето на някакъв текст :)
@all ключовата дума ще бъде обявена
5. Началото на състезанието ще бъде в 0 часа на 01.09.2008 година, когато ще бъде обявена ключовата дума, и ще завърши в 24 часа на 28.02.2009-та

Аз отговарям на всички въпроси и при спешност скайп - ilianskih
БГкулинар отиде на заслужен отдих на море и ще влиза, но рядко :)
 
От: От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Само принципно - не всеки има телефон, с който може да си бъзика по сайта :) Иначе и аз мисля че 24 часа е предостатъчно, при положение че крайната дата е обявена предварително :)

А за БгКулинар мога да кажа - блазе му за заслуженият отдих :) Да си я изкара добре и да почива и заради нас ;) Аз хем съм на море, а пък нямам време да отида да си топна краката :)

@armageddon2 няма значение какъв е cms-a на сайта
@sammy ако това ще те успокои ще оставим телефони за контакти и възможност за отлагане на срока с 24 часа, но при тия wifi навсякъде дори през телефона може да направиш добавянето на някакъв текст :)
@all ключовата дума ще бъде обявена

Аз отговарям на всички въпроси и при спешност скайп - ilianskih
БГкулинар отиде на заслужен отдих на море и ще влиза, но рядко :)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

браво на вас

ти си идиот, престани да спамиш никой няма да ти се върже на скапания букс.лайно!!! ПРЕСТАНИ!!!:mad::mad::mad:
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Професионалисти ще се включат ли в састезанието? Така като гледам интереса не е особенно голям ...
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Ние с Илиянски ще се включим без право на награда, ей така заради спорта. Иначе, всеки е добре дошъл да си пробва силите.

@Секретко, водата е толкова студена, че никак не ми се топят никакви части на тялото, ама малкия звЕр (детето) не мисли така.
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Организаторите ще участват без награда.......

Това само във България може да се случи .. супер е професионално да отганизираш състезание и да участваш. Накрая ще вземе да спечели някой роднина.
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Обичам родния хейтинг... Не участвай бе бате...
 

Горе