Второ БГ seo състезание с награден фонд

От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

"БГ Хейтинг" е основната платформа, с чието инсталиране на вашият компютър получавате безплатен пакет от "прекрасните" програми "БГ Заплата" която след 40 годишно използване всеки делничен ден от 7:00 до 16:00 автоматично бива ъпгрейдната до заветната - "БГ Пенсия" успех на всички 4 милиона бета тестери!
 
От: От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

"БГ Хейтинг" е основната платформа, с чието инсталиране на вашият компютър получавате безплатен пакет от "прекрасните" програми "БГ Заплата" която след 40 годишно използване всеки делничен ден от 7:00 до 16:00 автоматично бива ъпгрейдната до заветната - "БГ Пенсия" успех на всички 4 милиона бета тестери!

както винаги добро чувство за хумор ;]

айде късмет на всички, би трябвало да започнем след малко :)

п.с.
дано да успея да отделя повече време за състезанието :)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Аз говорих скоро с някой от тук присъстващите защо няма да участвам в състезанието :) (,а така ми се участва) ако участваме няма да спечелим пари :) ако участвам за спорта ще каже все някой "Ееее да ама той знаеше думата преди нас " :) и "негов роднина ще спечели :)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Много ще се радвам на линк от сорта на <a href="http://seo.miglen.com" title="avtorentacar">Avtorentacar</a>! Живи и здрави всички, ще се видим в изнангорно няколко месеца :)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

@ZzZaPyr Кое му е "хейтинг"-а? Че съм против организатори на едно състезание да участват в него? Просто не го смятам за правилно, не е чесно спрямо учасниците. Дали е за спорта или не , важен е принципа и морала.

Успех на всички.
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

efond организаторите ще участват (май) тъй като в другия форум имаше интерес към това. Много хора казаха, че ще се радват да премерят сили с Илиянски и Кулинара (в това число и аз). Така че не е някаква тяхна прищявка ;)

Иначе успех на конкурнцията ;). Който иска може да ме подкрепи. Начина го знаете ;)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Az mislia che pravilata triabva da se promeniat: ne triabva da se dopuskat uchastnici s domain ili subdomain vkluchvash AVTORENTACAR zastoto natprevarata ne e korektna s takiva domaini ili sabdomaini. Primer ako target keywors sa " nai dobrite ceni za renta car" ste e meko kazano neprofesionalno da registrirash tolkova dalag domain, taka che za chestna nadprevara triabva da uchastvat samo domaini razlichni ot kluchovata duma i togava mojem da kajem che vsichki uchastnici imat raven start i nai dobria neka pobedi! Tova e moe mnenie no mislia che sam prav!
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Ако започнем да слушаме всяко желание то ще бъдем обесени преди залез слънце :)
Ник питаше защо думата не е rentacaravto , ти stuky1971 искаш да не участват субдомейни и домейни с това тия думи в тях. Ако разбираше от СЕО може би щеше да си кажеш ако я няма думата в домейна то пак щяха да си купят тия домейни и накрая щяха да ги пренасочат към другия :) Правилата са дадени от нас и спонсора е съгласен с тях няма равен старт SEO е нечестна работа едни сайтове са в топ10 и са на 10 години други са на 10 дни и трябва да се борят за едно и също - място под Гугъл :)
Успех на всички участници и попътна индексация :)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

до ilianskim, пренасочване не върши работа за SERP в Google а върши работа за повече трафик! Aз сам "IN" с bidenter.com, а незнам дали разбирам от CEO :) Провери Google.bg http://www.google.bg/search?hl=bg&q=online+auctions
сайта ми QXBID.COM e номер 1 с keyword: " online auctions " от 12,000,000 резултата, за пример виж AVTORENTACAR колко резултата има!
НЕКА ПОБЕДИ НАЙ ДОБРИЯ :)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

@Stunky1971 важното е, че участваш, а щом си и толкова добър, то нищо чудно да грабнеш парите и да ни го докажеш. Пожелавам го на всеки. Аз няма да участвам, но ще следя и ще се дообучавам от Вас. Ако става така лесно да кажа на всички, че не разбират от SEO и да се записват и те :)
 

Горе