Второ БГ seo състезание с награден фонд

От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Наградния фонд е 3000 лева
500 лв междинна награда за първи на 30.11.2008 година
и при крайното класиране 28.02.2009-та година ще бъдат разделени останалите 2500 лева както следва :

-1-ва награда 2000 лева (две хиляди )
-2-ра награда 300 лева (триста лева)
-3-та награда 200 лева (двеста лева)

Собиески може всеки да се записва до края на ноември
http://princrease.com/seo/
Записани до момента:
count.png
 
Последно редактирано:
Покупко-продажбо-размяна на avtorentacar ресурси

Поради зачестилото в последните дни търсене на различни стоки с авторентакарски произход създадохме специално трейд авторентакар място!

Обменяйте avtorentacar ресурси свободно!
:twisted:
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

az mislia che pravilata triabva da se promeniat: Ne triabva da se dopuskat uchastnici s domain ili subdomain vkluchvash avtorentacar zastoto natprevarata ne e korektna s takiva domaini ili sabdomaini. Primer ako target keywors sa " nai dobrite ceni za renta car" ste e meko kazano neprofesionalno da registrirash tolkova dalag domain, taka che za chestna nadprevara triabva da uchastvat samo domaini razlichni ot kluchovata duma i togava mojem da kajem che vsichki uchastnici imat raven start i nai dobria neka pobedi! Tova e moe mnenie no mislia che sam prav!

Ами не си прав, защото току-що обвини 1/3 от интернет сайтовете, че са непрофесионални.. СЕО е бизнес, а в бизнеса няма правила, както сигурно си чувал.

п.п. Ключова дума в домейна не те спасява от последно място в serp ;)
п.п.п. Пиши на кирилица.
 
Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

От сега да кажа на хората като netsurfer да не ми оспамят темата, че спамя :)

Та и аз реших да се включа в надпреварата (все още не съм се регистрирал) обаче с едно нещо наум да стана последен :)

Целта е да не пипам нищо друго освен статиите, няма оптимизация няма лугът мугът.. просто ще си пиша някакви статийки ей така и ще видим какво ще стане, демек експеримент в конкурс (не за красота разбира се) :)

Сайтчето е http://avtorentacar.cn и вече има първата си статия (голям мързел ме хвана докато я пишех, също и тази)

Не се притеснявайте да изразите мислите си :)

Ако някой има време и нерви нека да помогне за старта на страницата...

Digg-
Код:
http://digg.com/programming/avtorentacar_AvtoRentACar_cn

Svejo-
Код:
http://svejo.net/home/link_summary/71641-Poredniqt-avtorentacar-saitblog-AvtoRentACarcn

Dao-
Код:
http://dao.bg/story.php?id=24049

Благодаря на всички предварително!

ПП: Щях да забравя логото на сайта :)

confused.jpg

ППП: netsurfer веднага се показа с отрицателен глас, нека да ти се връща по най-удобен начин...!!
 
Последно редактирано:
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

MsGeR и на мен ми писна да виждам коментари които не ми харесват ама нищо не мога да направя :)

Izida благодаря ти много за подкрепата..
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

netsurfar боли ме Уная раота какво мислиш за мене не е нужно да си пускаш изгъзиците в форума аман от комплексари
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

netsurfar боли ме Уная раота какво мислиш за мене не е нужно да си пускаш изгъзиците в форума аман от комплексари
комплексар си ти ...
нали виждам колко разбираш ... НИЩО ... :mad:
Ето ти шанс да се докажеш ...
и аз какво общо имам с тази тема?
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

netsurfer общото с темата е че си гласувал с отрицателен глас в Svejo но вече това наистина не ми дреме, само не мога да разбера какво съм ти направил, че се държиш така...
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

netsurfer общото с темата е че си гласувал с отрицателен глас в svejo но вече това наистина не ми дреме, само не мога да разбера какво съм ти направил, че се държиш така...
много си кух да знаеш, бях гласувал с +, но сега си промених гласа ...
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

netsurfer кух си ти ве зле, как ще си гласувал с + и рейтинга ще е нула когато са гласували само двама аз (което автоматично се дава +) и ти...

Поне не се оправдавай, дреме ми за твоя глас....!!!
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

netsurfer кух си ти ве зле, как ще си гласувал с + и рейтинга ще е нула когато са гласували само двама аз (което автоматично се дава +) и ти...

Поне не се оправдавай, дреме ми за твоя глас....!!!
леллееее пич много си прост, отдавна се канех да ти го кажа, следя ти падението във форума отдавна,
в свежо имаш малко повече от 2 гласа малоумнико, и първо ти бях дал +1 на всички места ....
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

Прост ще кажеш на този който всяка сутрин го гледаш в огледалото а за другото не се стягай много не ми дреме нито какво мислиш нито какво правиш, ходи си гледай професионалното seo...

Мерси че ми каза какво мислиш за мен имаш право на лично мнение но не забравяй, че нито си сядал да пиеш с мен нито ме знаеш изобщо кой съм и що съм....!!!
 

Горе