Второ БГ seo състезание с награден фонд

От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

Прост ще кажеш на този който всяка сутрин го гледаш в огледалото а за другото не се стягай много не ми дреме нито какво мислиш нито какво правиш, ходи си гледай професионалното seo...

Мерси че ми каза какво мислиш за мен имаш право на лично мнение но не забравяй, че нито си сядал да пиеш с мен нито ме знаеш изобщо кой съм и що съм....!!!
останал съм с впечатление че си загубеняк ... нямам нужда да сядам да пия с теб ... сок, предполагам това пиеш :d, а много ме издразни за това че ме обвини безпричинно ...
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

да, точно сок пие, да знаеш.
ти на апостол ли се правиш ?
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

Аз съм останал с впечетлението, че не е безпричинно но все пак има вероятност да се бъркам ако е така извинявам ти се но ако не е така духай супата...

А иначе ако искаш да ме видиш колко съм загубен и какво пия пиши ми на лична..
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

Аз съм останал с впечетлението, че не е безпричинно но все пак има вероятност да се бъркам ако е така извинявам ти се но ако не е така духай супата...

А иначе ако искаш да ме видиш колко съм загубен и какво пия пиши ми на лична..
пич с мишки не се занимавам, под достойнството ми е ...
не си ми интересен ...

Няма ли да се намеси някой модератор на края и да изтрие тая тъпа тема ...
И да сложи цензура на ключовата дума, че оптимизаторите ще усерат целия форум ...
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

netsurfer кьор ли си табелата казах ако все пак съм сгрешил с преценката ти се извинявам... Хайде не се прави на интересен или млъкни или пиши като хората...!!
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

netsurfer чакам на ЛС да ми кажеш кога искаш да се срещтнем женчо да пием сок и да видим кой ти е под достойнството и какъв бил... какво се правиш на най-големия мъж тука. Кавали колкото искаш, само да има кой да ги надува.
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

Оставете децата да избиват комплекси :d
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Аз пък съм набутан в кучи г*з ...
И com и org и net бяха свободни ... какво се набутах с това info и аз незнам ...
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

netsurfer чакам на ЛС да ми кажеш кога искаш да се срещтнем женчо да пием сок и да видим кой ти е под достойнството и какъв бил... какво се правиш на най-големия мъж тука. Кавали колкото искаш, само да има кой да ги надува.
ей лайно, много ли си отворен??
Айде давай да се видим да ти счупя млечните зъби, та да пиеш сок със сламка :d
 
От: Поредният avtorentacar сайт/блог :) - AvtoRentACar.cn

Нещата загрубяха. Преди няколко седмици имаше подобна ситуация.
Хора, опомнете се, тук сме, за да правим пари, а не да се бием и караме!
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Аз още не съм индексиран... тотално се прееба всичко :mad: Нищо още малко ми статии ми трябва и почвам :)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Аз пък съм набутан в кучи г*з ...
И com и org и net бяха свободни ... какво се набутах с това info и аз незнам ...
домейна няма никакво значение ...
 

Горе