Въвеждане на данни

Aglaq

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте, добавих нова услуга към дейността си. Вписах я в основната си тема, но реших и да пусна отделна такава, за да е видна.

Става дума за "въвеждане на данни". Информацията може да бъде "наливана" от едно място в интернет на друго, от книжен носител в специализиран софтуер (напр. счетоводен) и други вариации.

Работя с бързина и внимание към детайла.

За повече информация, моля напишете ми съобщение.

Предпочитам комуникация по имейл - petqmivanova @ gmail точка ком.
 
Последно редактирано:
От: Въвеждане на данни

Добавям още малко данни към услугата - освен за изготвяне на описания за онлайн магазини, се занимавам и с въвеждане на счетоводни документи. Имам завършено икономическо образование и 3-годишен опит при въвеждане на фактури в счетоводен софтуер. Работя с голяма бързина и коректност.

При интерес и въпроси не се колебайте да ми пишете на ЛС или на [email protected].
 
От: Въвеждане на данни

Добавям още малко данни към услугата - освен за изготвяне на описания за онлайн магазини, се занимавам и с въвеждане на счетоводни документи. Имам завършено икономическо образование и 3-годишен опит при въвеждане на фактури в счетоводен софтуер. Работя с голяма бързина и коректност.


Здравейте, интересувам се от описанията за онлайн магазини.
 
Здравейте, вдигам темата. Покрай годишното приключване, което предстои, много счетоводители имат нужда от помощ при въвеждане на текущи и поизостанали документи. Разбира се, не е нужно да работите в тази сфера, за да ви трябва човек за подреждане и отразяване (в софтуер, таблица или друг начин) на вашата документация. Ако имате въпроси, не се колебайте да ми пишете. Предпочитам комуникация по имейл [email protected], но може и на лично съобщение.
 

Горе