Въвеждане на обяви

cellbg

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги,
искам да намеря човек, който да се занимава с попълването на обяви. По принцип ми трябва за нов проект, но може да се работи и по стария такъв. Два онлайн магазина и всеки един от тях се нуждае от въвеждане , дори в OLX.bg
Ако някой изявява желание, нека да ми пусне едно съобщение с контакти , имена, телефон , имейл , скайп и цена за въвеждане на 1 обява.
В новият сайт ще се въвеждат около десетина хиляди продукта за период от няколко месеца. Първоначалното въвеждане е предвидено за 2 000 (това е към единия сайт).
Важното за мен е да намеря качествен човек, който си върши адекватно работата.
 
Само в олх ли се пускат обявите?
Какво е точно - имаш магазин и искаш продуктите да ги има и в олх като ибяви ли?
Нали знаеш че там лимита е 100.
 
От: Re: Въвеждане на обяви

Би трябвало да има такъв лимит ! Но мисля, че скоро и това ще отпадне. Има варианти за заобикаляне на това правило за магазини като нас. Тоест, ние сме търговци и това което искаме е нашите продукти да достигнат до максимално повече хора /импресии дори/ Колкото до самия процес... той е комплексен, имам готов онлайн магазин, който вече си работи идеално с няколко темплейта за импорт. Но след импорта обявите се нуждаят от обработка ... .я категория , я описание... без значение и двете неща (въвеждането и редактирането) отнемат едно и също време. Имаме профили в OLX които се нуждаят от всекидневна обработка. В общи линии това е ! Втория проект ще трябва да се въвеждат обявите в сайта , тъй като сайта ще е нов (още не е готов) и няма да има нищо в него.
 
Re: От: Re: Въвеждане на обяви

Би трябвало да има такъв лимит ! Но мисля, че скоро и това ще отпадне. Има варианти за заобикаляне на това правило за магазини като нас. Тоест, ние сме търговци и това което искаме е нашите продукти да достигнат до максимално повече хора /импресии дори/ Колкото до самия процес... той е комплексен, имам готов онлайн магазин, който вече си работи идеално с няколко темплейта за импорт. Но след импорта обявите се нуждаят от обработка ... .я категория , я описание... без значение и двете неща (въвеждането и редактирането) отнемат едно и също време. Имаме профили в OLX които се нуждаят от всекидневна обработка. В общи линии това е ! Втория проект ще трябва да се въвеждат обявите в сайта , тъй като сайта ще е нов (още не е готов) и няма да има нищо в него.
за олх виж това дали ще ти върши работа след като качиш обявите. за повече профили ще има отстъпка.
http://www.prodman.info
 
От: Въвеждане на обяви

какво се предлага като заплащане за 500 артикула? Добавянето е ръчно предполагам
 
От: Въвеждане на обяви

Здравейте, на този етап приключихме успешно с въвеждането на 2200 артикула (не обяви) в онлайн магазина. Забравих да оповестя по-рано, че приключи тази задача. Тази тема не би трябвало да бъде затваряна, тъй като постоянно излизат такива неща и още повече след като се има предвид, че до няколко месеца ще отворя още 2 онлайн магазина.
 

Горе