Възможен ли е htaccess с 301 пренасочване плюс попъндер?

dimdoff

Member
Здравейте, имам един проект, който използва 301 редирект към доста на брой външни сайтове. Имам желанието, освен да се извърши операцията на редиректа, така и да изскача попъндер със зададен от мен линк. Разбира се това ми е нужно за монетизация или просто за популяризиране на сайта в попа.
Ако имате идеи, бих се радвал да ги споделите. Предварително благодаря.

ПП. За съжаление не успях да намеря вариант за попъндер в htaccess...единствено открих редиректи мобилни и прочие, но така се губи идеята на създаденият преди това и съществуващ 301 редирект.
 
От: Възможен ли е htaccess с 301 пренасочване плюс попъндер?

С РНР ще стане, но защо ти е 301 към външен сайт?
 
От: Възможен ли е htaccess с 301 пренасочване плюс попъндер?

Така се получи. Имам шортлинк сайт, и идеята ми е да има и за мен смисъл да го поддържам. Обещал съм на потребителите ми, че ще го има и ще им помага....за това всъщност. С php също може...като резервен вариант, но пък браузърите блокират попа.
 
От: Възможен ли е htaccess с 301 пренасочване плюс попъндер?

Така се получи. Имам шортлинк сайт, и идеята ми е да има и за мен смисъл да го поддържам. Обещал съм на потребителите ми, че ще го има и ще им помага....за това всъщност. С php също може...като резервен вариант, но пък браузърите блокират попа.

Защо ти е в попъп?
Само не слагай адсенс.
 
От: Възможен ли е htaccess с 301 пренасочване плюс попъндер?

Ами друго не ми идва на ум. Редиректа е зает. Как да монетизирам така създадените линкове без да се пипат редиректите?
 

Горе